Populární taneční soutěž StarDance …když hvězdy tančí se pomalu blíží do svého konce a zbývají už jen tři páry, které v pořadu bojují o absolutní vítězství. Během následujících dvou zbývajících večerů to však nebudou jen soutěžící, koho diváci uvidí tančit. Na parketu se totiž objeví také porota a „vypadlíci” z předchozích epizod. A konečně si po delší pauze zatančí i herečka Simona Babčáková.

Ta soutěž společně se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem opustila již před více než měsícem, a to z dodnes neznámého důvodu. Ke svému odchodu se Babčáková a Prágr nijak nevyjadřovali ani na sociálních sítích, a tak byli diváci odkázání jen na nejrůznější spekulace. Častokrát se hovořilo o tom, že se Babčáková krátce před vysíláním nakazila covidem. Tuto informace však herečka nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. A zdá se, že skutečný důvod konce ve StarDance se její fanoušci nedozví ani teď.

Instrukce od televize

Simona Babčáková a Martin Prágr si po dlouhé pauze konečně opět zatančí. Na parket se vrátí společně i s dalšími soutěžícími, kteří již museli z kola ven. „Zítra se s ní opět potkám na tanečním parketu. Tak snad se nepočůrám smíchy,” uvedl na sociální síti ve středu Martin Prágr a k příspěvku přidal snímek s Babčákovou. Kdo by si však myslel, že se ve StarDance Babčáková nějak vrátí ke svému odchodu ze soutěže a prozradí, co se vlastně stalo, ten se šeredně spletl. „Produkce požádala Simonu, aby při návratu před kameru už nijak své vyřazení nekomentovala ani nic neříkala na adresu epidemie a covidu,” nechal se pro Aha! slyšet zdroj ze zákulisí StarDance.

V zákulisí to žilo

Do StarDance se pravidelně během tanečních večerů vraceli vyřazení soutěžící, avšak jen jako diváci. Během osmého kola tak do pořadu opět zavítal Zdeněk Godla, který v zákulisí pozdravil své soupeře a popřál jim hodně štěstí. V maskérně a v šatnách to vždy žije. Je vidět, že mezi soutěžícími žádná rivalita nepanuje a naopak se snaží jeden druhého podporovat. Kdo to nakonec dotáhne na absolutní hvězdu jedenácté řady StarDance?

Související články