Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo se zamiloval během soutěže StarDance? Čvančarová, Doležalová i kuchař Ridi

Lucie Hunčárová Emanuel Ridi
Lucie Hunčárová Emanuel Ridi
Zdroj: Profimedia
Lucie Hunčárová Emanuel Ridi

Taneční show StarDance je přímo dokonalým prostředím pro vznik nejrůznějších románků. Téměř v každém ročníku se objevily páry, které k sobě měly víc než blízko. A někteří ze soutěžících spolu dodnes žijí, a dokonce už vychovávají i potomky.

Oblíbená taneční soutěž některým účinkujícím doslova převrátila život vzhůru nohama. Své by o tom mohly vyprávět herečky Anna Polívková nebo Marie Doležalová, které se zamilovaly přímo před televizními kamerami. A není to vůbec nic výjimečného, protože mezi tanečními partnery přeskakuje jiskra velmi často.

Jitka Čvančarová & Petr Čadek

Smyslná herečka Jitka Čvančarová soutěžila ve čtvrté řadě StarDance, kde tanečník Petr Čadek působil jako poradce. I když spolu přímo netančili, brzy se sblížili. Nakonec jejich přátelství přerostlo v lásku jako trám. Vzali se v roce 2011 a dneska mají spokojené manželství, do kterého se narodila dcera Elena Emilie a syn Theodor Christian.

Anna Polívková & Michal Kurtiš

V šesté řadě zvítězila herečka Anna Polívková, která se na parketu zakoukala do mnohem mladšího partnera Michala Kurtiše. Náročné tréninky, při kterých soutěžící tráví spoustu času, jistě udělaly své. A vypadalo to mezi nimi hodně vážně, protože spolu žili čtyři roky. Pak ale jejich láska musela vyprchat, protože Polívková se najednou na veřejnosti začala objevovat s herecem Jiřím Matuškou.

Marie Doležalová & Marek Zelinka

Dneska by už zřejmě nikdo nevěřil tomu, že v začátcích soutěže se Marie Doležalová styděla dotknout svého tanečního partnera Marka Zelinky. Postupem času ale ostych opadával, až se ti dva do sebe pořádně zakoukali. Představitelka Saši ze seriálu Comeback si sympatického tanečníka vzala za muže a společně se radují z dcery Alfrédy a syna Rudolfa.

Lucie Hunčárová & Emanuel Ridi

Když se Lucie Hunčárová rozešla s Janem Onderem, tvrdila mu, že jejich vztah už není tím, čím býval na začátku. Jenže pak se ukázalo, že ve skutečnosti bylo všechno jinak. Lucie totiž propadla kouzlu italského kuchaře Emanuela Ridiho, se kterým tancovala v osmé řadě. Jana Ondera tehdy zrada partnerky dost bolela a Lucie se s Ridim po třech letech stejně rozešla.

Zdroj: Česká televize/StarDance

Soutěž StarDance konečně odstartovala a diváci snad už nemůžou být šťastnější. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky