Tentokrát tento osud potkal Richarda Krajča a jeho taneční partnerku Dominiku Roškovou, což ve fanouškovské základně vyvolalo silné emoce. Ozývají se dokonce hlasy, které jsou toho názoru, že jde o nespravedlnost. Přitom to byly právě hlasy diváků, které o tom nakonec rozhodly.

Nejméně bodů od poroty získal stejně jako v předchozím kole cukrář Josef Maršálek, který si za svůj quickstep vysloužil pouze 19 bodů. Oproti tomu Richard Krajčo si bodů vytančil 22, což je v kontextu StarDance podstatně více. Hlasy diváků ale rozhodly o tom, že je to právě on, kdo musí soutěž opustit.

Řada sledujících na internetu vzpomíná na komika Lukáše Pavláska, který, přestože nebyl příliš nadaným tanečníkem, se udržel ve hře poměrně dlouhou dobu, a to právě proto, že byl u televizních diváků oblíbený pro svou bezprostřednost a schopnost vytvořit skvělou show. Zda je ve stálici České televize důležitější talent a nebo právě toto charisma, je otázka, na kterou ale není lehké odpovědět.

Loučení se neobešlo bez slz

Zpěváka a herce přišla na přenos podpořit celá rodina - manželka Karin Babinská a také tři potomci. Ti pochopitelně tatínkovo vyřazení nesli těžce a syn se dokonce rozplakal. Následovalo tak velké loučení, které bylo pro všechny velmi emotivní.

“Nikdy předtím jsem netančil a neuměl ani polku. Pak ale přišla báječná partnerka, báječné tréninky a báječný čas strávený na parketě. Díky ti, Dominiko, za tvůj čas, přístup, trpělivost, pokoru, odhodlání, nasazení, oporu, energii, smysl pro humor.  Jsi opravdu BEST a úžasný člověk a věřím, že jsme ještě nedotančili,” okomentoval konec v soutěži Krajčo na sociální síti.

Nyní se Richard Krajčo již těší na divadelní sezónu, kterou bude mít skutečně plnou. Všechna představení až do dubna má momentálně vyprodaná, a tak se skutečně nudit nebude. Protože ho již nečekají náročné taneční tréninky, bude si moci trochu vydechnout a více času věnovat také svým nejbližším, kterým je velmi vděčný za to, že mu po dobu soutěže byli oporou.

Související články