V porotě posledních ročníků StarDance zasedli Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík, Jan Tománek a Richard Genzer. Tománek a Genzer jsou ale nyní podle zpráv zmíněného webu v ohrožení.

Extra.cz se ozval spolehlivý zdroj, který tvrdí, že se štáb chystá porotu zredukovat na pouhé tři členy. "V plánu je, že místo čtyř budou tentokrát tři," sdělil informátor a dodal, že se situace ještě může změnit.

"Je ještě daleko do definitivního rozhodnutí, času je dost, ale rýsuje se to a divil bych se, kdyby se Česká televize nakonec ještě rozhodla jinak. Usmysleli si, že to bude pro diváky atraktivnější, když se k tanečním výkonům budou vyjadřovat jen tři," vysvětlil zdroj webu Extra.

Po roční pauze přichází změny

Aktuálně jsou prý hlavní adepti na odchod ze Stardance Richard Genzer a Jan Tománek. Jak bude letos vypadat finální složení porotců, je ale zatím stále ve hvězdách.

Výše zmíněný zdroj mimo jiné prozradil také jména prvních soutěžících, kteří budou bojovat o titul nejlepšího tanečníka. Na parketu se proti sobě postaví Eva Samková, její manžel, herec Marek Adamczyk a Iva Kubelková.

Diváci se ale s jistotou mohou těšit na moderátorku Tereza Kostkovou, která byla loni nemile překvapená, když se ročník odsunul až na letošní šedesáté výročí televize. "Když jsem se teď u kolegů v ČT informovala, tak mi oznámili, že StarDance letos neudělají. Že se to prostě nestíhá," sdělila v roce 2022 deníku ahaonline.cz.

Kdo nakonec usedne za porotcovský stůl, je zatím nejisté

Související články