Tanečník Petr Čadek a herečka Jitka Čvančarová se setkali ve čtvrté řadě StarDance v roce 2010. Čadek sice s herečkou ve dvojici netančil, byl ale tanečním poradcem a vztah založený na přátelství brzy přerostl v jiskření.

Dvojice dokonce vztah zpečetila svatbou. Dnes mají spokojené manželství a dvě děti, dceru Elenu Emílii a syna Theodora Christiana.

Svého životního partnera potkala ve StarDance také herečka Marie Doležalová. Tanečník Marek Zelinka ji učaroval natolik, že se krátce po ukončení vztahu s mladším přítelem Pavlem Králíčkem vrhla do jeho náruče. 7. srpna 2018 se jim narodila dcera Alfréda a 18. března 2020 přišlo na svět druhé dítě, syn Rudolf.

Sajlerovi románek nakonec prošel

Dalším párem, který vznikl díky soutěži StarDance, je Anna Polívková a o více než deset let mladší tanečník Michal Kurtiš.

Herečka si s kolouškem zatančila v šesté řadě a dokonce ji společně vyhráli. V roce 2019 se ale Polívková ukázala ve společnosti po boku o 13 let mladšího Jiřího Matouška. Loni pak hvězda vyvedla do společnosti záhadného cizince, jehož identitu dodnes tají.

Filip Sajler, kterého většina zná jako jednoho z kuchařů z pořadu Kluci v akci, naopak o svůj vztah ve Stardance málem přišel. Ve třetí sérii soutěže se sice dlouho neohřál, jelikož vypadl hned ve třetím kole, o jeho údajném románku s tanečnicí Veronikou Šmikovou si ale tehdy šuškali i vrabci na střeše.

Hvězdný kuchař měl v té době doma manželku a sedmiměsíční dceru Sophii. "Trávíme s Veronikou spolu hodně času, ale víc než tanec v tom není. Tanec je velmi kontaktní záležitost, takže se často obejmeme nebo chytíme za ruce, na tom nevidím nic neobvyklého. Podobně jako my se tady chová většina," zapíral Sajler. Jeho údajný úlet s tanečnicí ale nakonec manželství nenarušilo.

Marie Zelinková našla ve StarDance životní lásku

Související články