Jedenáctá řada oblíbené show StarDance …když hvězdy tančí takřka od samého začátku bojuje s problémy souvisejícími s pandemií koronaviru. Jako první vyšel pozitivní test na covid moderátorce Tereze Kostková, která následně musela do izolace a společně s ní i několik účastníků soutěže, jež s Kostkovou přišli do kontaktu a nebyli očkovaní. Mezi nimi byli i například herečka Simona Babčáková či zpěvák Mirai Navrátil, kteří tak v důsledku karantény při jednom tanečním večeru chyběli.

Po uplynutí izolace, kdy se všichni mohli vrátit na svá místa, Česká televize oznámila, že byl taneční pár ve složení Simona Babčáková a Martin Prágr ze soutěže vyloučen kvůli blíže nespecifikovaným zdravotním problémům. Pravidla BBC totiž u soutěžících tolerují jen jednu absenci. V případě, že se nemohou zúčastnit podruhé, musí být vyřazeni.

Mirai Navrátil má covid

A bohužel vyloučením Babčákové a Prágra netradiční vyřazování neskončilo. Nově totiž StarDance opustil i zpěvák Mirai Navrátil, který se nakazil koronavirem. „Byl to několikaměsíční školní výlet s třídním učitelem Ebenem, který nás vytrhl z reality dnešních dní. Nedílnou součástí výletu byly bolavé kyčle, panika před každým přenosem, propocená nepraná trika a taky ruská ruleta kolem covidu. Ten je aktuálně všude a teď si šáhnul i na mě. Zaplaťpánbůh jsem v podstatě bez příznaků, ale pravidla hry jsou daná a znamená to pro mě konec výletu, konec kapitoly zvané Stardance,” uvedl zpěvák na sociální síti.

„Je mi to hrozně líto hlavně kvůli Vám, co jste nám fandili, prožívali to s náma a taky nás s Lenkou podrželi i v hodně krizových momentech. Děkuji Ti, Leni, že jsi ze mě udělala “skorotanečníka”, ač jak říká Táňa, som hrbatý. Bude mi to sakra chybět a jsem vděčný za všechna přátelství a lidi, co jsem mohl poznat. Definitivně nejde zapomenout,” dodal ještě Mirai Navrátil, který dle Blesku nebyl očkovaný, neboť covid v nedávné době sám prodělal.

Fanoušci smutní

Mirai Navrátil má obrovskou základnu fanoušků, kteří kvůli svému idolovi pravidelně v sobotu večer zasedali k televizním obrazovkám, aby mu v taneční soutěži mohli fandit a posílat mu hlasy. Ti teď neskrývají svůj smutek a zklamání, zároveň ale zpěvákovi přejí brzké uzdravení. „To je škoda, ale hlavně ať jsi v pořádku a můžeš zase rozdávat radost s celou kapelou. Už se těším, až vás zase uslyším naživo,” napsala jedna z fanynek. „Škoda, ale pro mě jsi stejně vítěz. Život jde dál a bude zase další výzva, vzpomínky ti nikdy nevezme,” přidala se další. Snad již StarDance nikdo nečekaně neopustí.

Související články