V nejnovější řadě StarDance se letos divákům představí herečky Ivana Chýlková a Darija Pavlovičová, zpěváci Tereza Mašková a Richard Krajčo, kajakář Vavřinec Hradilek, modelka Iva Kubelková, herec David Prachař, cukrář Josef Maršálek i manželská dvojice, sportovkyně a herec, Eva a Marek Adamczykovi.

Stejně jako každý rok, i letos taneční páry úspěch po prvním živém vysílání oslavili pořádným mejdanem. A podobně jako jejich kolegové z předchozích ročníků to pořádně rozjeli a vydrželi pařit až do rána.

Na večírku nechyběl například cukrář Josef Maršálek, který dorazil se svým manželem Petrem Tejmlem, nejdéle k ránu ale odcházel Richard Krajčo.

Jedno selfie za druhým

Herec David Prachař a jeho taneční partnerka Zuzana Dvořáková Šťastná se v baru též zdrželi poměrně dlouho a dvojice si krátila čekání na taxi společným rozhovorem.

Zpěvačka Tereza Mašková na mejdan dorazila s partou přátel a evidentně se také skvěle bavila. K největším pařmenům ale patřil Richard Krajčo, který šel domů až po třetí hodině ranní. Hudebník celou akci pečlivě dokumentoval na své sociální sítě a fotil si jedno selfie za druhým.

Dobrou náladu na oslavě nakonec nepokazila ani pouliční rvačka, která se uprostřed noci strhla před nedalekým barem.

Josef Maršálek svým kolegům ze StarDance před živým vysíláním napekl dobroty

Související články