Po odvysílání posledního dílu StarDance dostal Marek Dědík spousty nepříjemných dotazů na svou váhu. I když tanečník předvedl s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou skvělé číslo, fanynky nabyly dojmu, že Dědík výrazně přibral.

"Přeji krásné úterý všem. Dlouho jsem se rozhodoval, zda tuhle fotku zveřejním, ale některé komentáře a zprávy, které mi přišly po sobotním přenosu, mě trochu o tom přesvědčily. Možná to v košili vypadá, že jsem přibral, ztloustl a mám pupek, ale realita je trochu jiná… Díky tanci mám ještě pár kil dolů," vysvětlil tanečník na svém Instagramu.

V komentářích pak Kopecká vyjádřila Dědíkovi podporu a přidala vlastní příběh svého sebepřijetí.

Farářka se zastala Dědíka

Není to v pořádku a je to pozdě

"Marku, jsi krásnou duší, v krásném těle," napsala Martina Viktorie Kopecká pod fotografii svého tanečního partnera.

Krásná farářka pak nakousla velice aktuální téma bodyshamingu.

"Komentáře o tom, kdo tančí dost a nebo málo, kdo kde co má a nebo nemá, jsou důkazem, že je neustále potřeba mluvit o tom, co je to bodyshaming (stud za vlastní tělo). Když mi bylo dvacet, styděla jsem se za kde co, když mi bylo třicet, začalo to být lepší a teď, když je mi o pět víc, začínám se konečně cítit sama sebou. Ale upřímně, to není v pořádku a je to pozdě. Naše tělo je chrám, máme usilovat o zdraví, fyzické a psychické a v tom je krása. Takže děkuji, Marku, že tohle téma otevíráš. Ono se to určitým způsobem týká každého z nás," dodala Kopecká.

Marek Dědík fotkou do půl těla chtěl fanynkám dokázat, že nepřibral