Diváci oblíbené show byli na internetových diskuzích velmi rozhořčeni. Podle většiny z nich, a dokonce i podle poroty, měl soutěž opustit cukrář Josef Maršálek. Ten je nejvíce kritizovaným soutěžícím této sezóny.

Rozhodují diváci

Frontman kapely Kryštof patřil od samotného začátku k favoritům soutěže. Jak je ovšem známo, soutěž není jen o tanci. Rozhodují především sympatie diváků. Tuto stinnou stránku soutěže pocítily v minulých ročnících například spisovatelka Radka Třeštíková a moderátorka Nora Fridrichová. Obě dvě mají své příznivce, ale i velmi hlasité odpůrce. Na rozdíl od zmíněných bývalých účastnic, byl Krajčo favoritem, a to nejen diváků a porotců, ale i bookmakerů.

Konec s noblesou

Pár momentů po vypadnutí se Krajčo vyznal ze svých pocitů. „Je to famózní projekt a jsem vděčný, že jsem se ho mohl zúčastnit. Dal mi kamaráda na celý život, naučil jsem se čtyři tance a ještě i sambu na příště,“ prohlásil a vzápětí poděkoval své rodině. „Je to asi symbolické a asi to tak mělo být. Mám tady rodiče, partnera i taneční rodiče. Ríša tady má rodinu, je tady celý Kryštof. Toto je moje poslední televizní show, tak jsem se rozhodla,“ dodala dojatá taneční partnerka Krajča Dominika Rošková.

Nová favoritka

Sympatický zpěvák a půvabná tanečnice byli třetím párem, který soutěž letos opustil. Nejméně bodů od poroty si vysloužil cukrář Josef Maršálek a jeho partnerka Adriana Mašková. „Kdyby se z toho vytratily chyby, bylo by to krásné. Ale máte talent,“ prohlásila porotkyně Tatiana Drexler. Na závěr svého hodnocení dodala, že by na doladění tance potřeboval ještě tak týden tréninku. Svou roli favoritky soutěže potvrdila i tento večer snowboardistka Eva Adamczyková. Ta se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem dostala od porotkyně Drexler nejvyšší možné hodnocení. „Nemůžu najít nic, co se mi nelíbí. Přechody od kroků ke scénkám, to je perfektní choreografie. To je už tanec, kdy nemám potřebu sledovat kroky. Chtěla bych být na vás zlá, ale nemůžu,“ prozradila k jejich výkonu.

Prvním vypadlým párem v letošním ročníku StarDance byli herec David Prachař. Jako další opustila soutěž herečka Ivana Chýlková.

Související články