„Moje milá drobotino, já jsem do téhle soutěže na první dobrou jít nechtěl. Vzal jsem si hodně času na to přemýšlení, pak jsem se rozhodl; a byla chvíle, kdy jsem si říkal, jestli to rozhodnutí bylo správné, protože má účast v téhle soutěži vyvolala jistou společenskou diskuzi. Tak čím déle jsem tou soutěží postupoval, tak jsem byl radši, že to mé rozhodnutí bylo v té soutěži být,“ nechal se slyšet známý pekař, který svou řečí pobavil všechny přítomné.

V proslovu pak poděkoval nejen své taneční partnerce Adrianě, ale také své rodině, kolegům i přátelům. „Doma u obrazovek všechny obejměte, řekněte jim, že je máte rádi, a prosím vás, nezaobírejte se s*ačkama, život je strašně krátký,“ vzkázal Maršálek.

Přítomné diváky v sále nepobavil pouze Josef Maršálek, ale i jeho tanečnice Adriana Mašková.

Odcházíme šťastní a naplnění

„Já bych chtěla říct, že odcházíme naprosto šťastní a naplnění. Ušli jsme krásnou cestu, trošku nečekanou, teda za mě, všichni jste to nečekali, tak se netvařte, že jsem jediná. Děkuji, že jste mě spojili právě s Josefem, protože to pro mě bylo opravdu obohacující,“ nešetřila Mašková chválou.

Do semifinále StarDance postoupili Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Iva Kubelková a Martin Prágr, Vavřinec Hradilek s tanečnicí Kateřinou Bartuněk Hrstkovou a Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou. Na večírek po přímém přenosu se sešla nejen soutěžní parta, ale i další známé tváře českého showbyznysu. Vojtěch Drahokoupil překvapil svou razantní změnou vzhledu a poprvé vyšel do společnosti bez svých dredů, které poslední roky nosil. Novou image měla i moderátorka Tereza Kostková, která vynesla slušivý třpytivý model a s novou ofinou jí to velmi slušelo. Nepřehlédnutelná byla také Iva Kubelková, která v upnutém roláku mohla konkurovat o generace mladším kráskám. Jak to ostatním účastníkům v posledním kole slušelo se můžete podívat v naší galerii.

Související články