“Základem je na konci dne pleť opravdu dobře vyčistit, miluji hlavně čistící olej. Krém používám tak obden, nepotřebuji si krémovat obličej každý den. Někdy dopřeji pleti také masku, je to opravdu skvělý nakopávač,” prozradila sympatická legenda českého modelingu pro server Dáma.cz

Vytvářením účesů, které vydrží taneční vřavu a obsahují tudíž velké množství laku a všelijakých tužidel, by mohly utrpět také vlasy Ivy Kubelkové. Také těm proto musí věnovat dostatek pozornosti, aby se s námahou dokázaly lépe vyrovnat. “Vlasy si v první řadě nebarvím. Občas mi kadeřnice vybere a obarví jemnou barvou šediny, které se mi objevují, ale jinak se snažím držet si přirozenou vlastní barvu. Snažím se střídat různé šampony a občas nasadím do jídelníčku i nějaký ten vhodný přírodní potravinový doplněk,” vysvětlila s úsměvem sympatická modelka. 

Mikádem vyrazila dech

Právě svým účesem přitom Iva Kubelková vzbudila během minulého, tedy v pořadí již sedmého finálového večera, rozruch. Namísto pro ni typických dlouhých kadeří se totiž dostavila na taneční parket v krátkém mikádu, které vypadalo natolik uvěřitelně, až se její fanoušci vyděsili, že se skutečně dala ostříhat. 

Vyděšeno bylo také vedení televize Prima, kde Iva Kubelková moderuje pořad Showtime. Podle smlouvy by totiž neměla nijak razantně měnit účes. V případě, že by přece jen chtěla, musí si jej předem nechat schválit svými nadřízenými. Pokud by tak neučinila, mohla by dostat dokonce pokutu. 

Všem se proto velmi ulevilo, když se ukázalo, že se jedná pouze o šikovný trik zkušeného kadeřníka Tomáše Tyla, který Ivu Kubelkovou ve StarDance česal. “Kadeřník mi zapletl spodní vlasy do copů, které mi přidělal k hlavě. Na to dal krátké příčesky, ke kterým přidělal moje přední vlasy,” popsala moderátorka na sociální síti, jakým způsobem byl tento účes vytvořen. 

Sedmý finálový večer StarDance tentokrát probíhal jinak, než večery ostatní. Na rozdíl od ostatních přenosů se totiž v sedmém kole nevyřazuje, takže se nikdo nemusí obávat o svou pozici v soutěži. Naopak se celé vysílání nese v charitativním duchu. Netančily totiž dvojice, ale trojice. Každý soutěžní pár spojil síly s jedním handicapovaným tanečníkem, který se rozhodl představit svůj příběh. 

Body tentokrát nikoho nevyřadily, ale párům se přičtou do dalšího kola. Výtěžek z hlasování diváků poté poputuje na konto charitativní organizace Centrum Paraple, která pomáhá vozíčkářům žít aktivním životem. Letos se podařilo vybrat přes 20 milionů korun, které jistě pomohou tam, kde to bude nejvíce potřeba.

Související články