Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

StarDance IV: Vypadl Rašilov!

StarDance IV: Vypadli Saša Rašilov a Karolína Majerníková
StarDance IV: Vypadli Saša Rašilov a Karolína Majerníková
Zdroj: Česká televize
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Saša Rašilov a Karolína Majerníková. Pokud jim patří nějaké prvenství, tak jako nejsympatičtějšímu páru. Sice skončili v soutěži StarDance vlastně jako čtvrtí, ale uznejte – dívalo se na ně hezky.

V šestém soutěžním večeru zbyly už jen čtyři páry. Ty divákům poprvé předvedly dva soutěžní tance za večer, jeden standardní a jeden latinskoamerický, každý podle toho, co netancoval v předchozích večerech.

Saša Rašilov se narodil 26. července 1972 ve zcela umělecké rodině (otec kameraman, maminka tanečnice, dědeček herec, sestra i bratr se také objevují u filmu). Studoval na pražské konzervatoři, DAMU, hraje na divadle, v televizi i filmu, jeho hlas známe z dabingu.

Je jediným českým hercem, který může dabovat postavičku Mickey Mouse. Společnost Disney si přísně hlídá, aby tón hlasu ve všech zemích, kde se postavička dabuje, byla co nejblíže originálu, a u nás ta přísná pravidla splňuje jen on. Za dabing získal i ocenění, v roce 2003 obdržel prestižní Cenu Františka Filipovského za film Tápající.

Jeho manželkou je herečka a autorka divadelních her Vanda Hybnerová, se kterou má dvě dcery, Josefínu a Antonii. Ty jste ostatně mohli vidět i při přímém přenosu. S manželkou se seznámil krátce po studiích, kdy působil ve Studiu Gag jejího otce, a nyní jsou spolu už 21 let! Úctyhodné, zvláště v dnešní době.

Ve StarDance tentokrát pár Saša Rašilov a Karolína Majerníková doplatili na špatné výkony z posledních dvou večerů. Protože za nynější paso-doble by si podle odborníků zasloužili skutečně vysoké známky.

Taneční odborníci by se vlastně až na poslední dvě místa shodli s porotou. Jen by na posledním místě nebyl Pavel Kříž s Alicí Stodůlkovou, ale Aneta Langerová s Michalem Kurtišem, kterým se prý vůbec nepovedl jive. I tak je ale nyní úroveň soutěžních párů celkově na vysoké úrovni.

Příští týden, v semifinále, opět předvedou zbývající páry tance, které ještě netančily. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Britská královna hledá přátele

Staré rčení Musíme tam každý nyní dostává nový význam. Kromě hrobu se totiž začíná týkat také sociálních sítí. Na nich najdete už kdekoho - dokonce i…

Akční letáky