Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Teď si řekneme pár slov o Daně Batulkové, Zuzaně Norisové a StarDance…

Slavná opuštěná

Dana Batulková patří k těm herečkám, které dlouhou dobu znali především divadelní fanoušci. Jediná významnější role ve filmu Vrať se do hrobu! jí vedle několika televizních příležitostí žádnou velkou popularitu nepřinesla. Teprve když ji i se dvěma dětmi opustil manžel David Prachař, který odešel k její mladší kolegyni a kamarádce (v divadle sdílely jednu šatnu) Lindě Rybové, a do toho přišla kvůli požáru o rodinný dům, se o ní začalo psát…

Dáma nad věcí

Bohužel jí teď mnozí tuhle kauzu budou předhazovat s tím, že díky ní ji diváci poslali na trůn StarDance III. Možná tahle nešťastná věc skutečně Daně „přidala“ body, ale vítězství si na druhou stranu opravdu vydřela. Kromě toho budiž řečeno, že Dana Batulková nikdy svoje soukromé trable neventilovala do novin – o rozhovor na tohle téma jsme ji žádali několikrát, vždycky odmítla. A pokud se někde vyjádřila, vždy velmi decentně a opatrně. Jako dáma!

Zuzano Norisová, tvá kůže…

Slovenskou herečku Zuzanu Norisovou zviditelnil film Rebelové. Navíc pro ni David Kraus napsal písničku, kterou drnčela všechna rádia od rána do večera. Do jisté míry nechtěná sláva byla (podobně jako u Dany Batulkové) tady, a Zuzana ji těžko nesla. Ona je totiž opravdu zvláštní ženská – ve společnosti na sebe poutá pozornost (výstřední oblečení, grimasy), ale při rozhovoru s ní máte pocit, že ji šoubyznys vlastně míjí. Je v ní cosi mile naivního a přímočarého, co se do tohohle prostředí vůbec nehodí… Je prostě jiná, ale určitě ne afektovaná, jak mnozí tvrdí.

Obě byly dobré!

A proč Dana trumfla ve StarDance Zuzanu? Zatímco ta první je lidem buď sympatická, anebo ji neznají, druhou půlka národa miluje a půlka nenávidí. StarDance je sice taneční soutěž, ale o vítězi rozhodují sympatie. Karta vyšla Batulkové, já smekám klobouk před oběma.