Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Převrat ve StarDance kvůli covidu: Finálový večer dostane zcela novou podobu

StarDance - Tomáš Verner a Kristýna Coufalová
StarDance - Tomáš Verner a Kristýna Coufalová
Zdroj: Profimedia
StarDance - Tomáš Verner a Kristýna Coufalová

Jedenáctá řada populární taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí je oproti ostatním ročníkům zcela jiná. Zásadní podíl na tom má pochopitelně pandemie koronaviru, která takřka od odvysílání prvního tanečního večera činila všem zúčastněným velké problémy. A právě v důsledku covidu-19 získá i samotné finále soutěže úplně jinou formu. 

Oblíbená taneční show StarDance …když hvězdy tančí se měla dočkat uvedení jedenácté řady již v minulém roce. Kvůli pandemii koronaviru její uvedení však tvůrci v dobré víře přesunuli až na rok letošní. Ani tento krok jim však nedopomohl k tomu, aby bylo možné soutěž bez problémů odvysílat tak, jak bylo plánováno. Nejdříve se covidem nakazila moderátorka Tereza Kostková, která tak jeden z večerů nemohla moderovat a společně s ní museli do karantény nastoupit všichni, kdo s ní přišli do styku a nebyli očkovaní. Následně z nejasných důvodům soutěž opustili herečka Simona Babčáková a její taneční partner Martin Prágr. O pár týdnů později vyšel pozitivní test na covid také Miraii Navrátilovi, který tak, protože šlo již o jeho druhou absenci, musel soutěž s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou nekompromisně opustit. 

Velké změny

A protože z show předčasně odešly dva taneční páry, finále je pochopitelně již takřka za dveřmi. Oproti všem předchozím ročníkům však přináší jednu zásadní změnu. Zatímco dříve bylo finále vždy jen jedno, letos bude rozděleno do dvou částí. Informoval o tom Blesk

O přízeň diváků a poroty budou bojovat Jan Cina a Adriana Mašková, Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík a Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou. O týden později, tedy 18. prosince se pak rozhodne o definitivním vítězi jedenácté řady StarDance. 

Smutné loučení

V sobotu večer soutěž opustili Tereza Černochová a Dominik Vodička. Loučení to bylo bezpochyby smutné, neboť byla dvojice mezi mnohými nesmírně oblíbená. Jak uvedla porota, jejich taneční vystoupení nepatřilo ten večer mezi nejhorší, o vypadnutí však rozhodli diváci, kteří ostatním zaslali více hlasů. „Byla to jízda! Všem moc děkujeme za podporu a krásné zprávy. Více slov není třeba. Však jste s námi žili půl roku,” uvedl po konci v soutěži na sociální síti Vodička. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky