Deset osobností, herci, olympijští medailisté, hudebníci, modelka i cukrář budou po osm měsíců čelit výzvě, které se postaví ve svých životech úplně poprvé.

Na parketu se v nové řadě StarDance sešly herečky Ivana Chýlková a Darija Pavlovičová, zpěváci Tereza Mašková a Richard Krajčo, kajakář Vavřinec Hradilek, modelka Iva Kubelková, herec David Prachař, cukrář Josef Maršálek i manželská dvojice, sportovkyně a herec, Eva a Marek Adamczykovi.

Před prvním přímým přenosem se taneční páry sešly už v sobotu ráno a v kolektivu panovala skvělá atmosféra. Maršálek se postaral o občerstvení a napekl hned tři pekáče sladkých dobrot. Štrůdlem domácí výroby se pak pochlubila i dvojnásobná maminka Iva Kubelková.

Sportovci předvedli skvělý výkon, Kubelkovou chválily dcery

Kromě svého pekařského umu v podobě lahodného štrůdlu se Iva Kubelková předvedla také skvělým výkonem na tanečním parketu. Největší pochvalu obdržela moderátorky od svých dcer Natálie a Karolíny, které byly obě na svou maminku velice hrdé.

"Jsme parta správná. Všechny nás spojil tento krásný projekt, radost z tance a taky dřina, která s tím souvisí. Jsme spolu rádi a budeme moc rádi, když budete rádi i vy s námi," napsala Kubelková na svém Instagramu.

Téměř profesionální tanec pak předvedla snowboardistka Eva Adamczyková a kajakář Vavřinec Hradilek. Oba už v prvním kole dokázali, že jsou pro své soupeře tvrdou konkurencí a od poroty si vysloužili jedno z nejvyšších hodnocení.

Letos je to poprvé za celou historii pořadu, kdy proti sobě tančí manželský pár – snowboardistka Eva Adamczyková a herec Marek Adamczyk. Eva tvoří taneční dvojici s Jakubem Mazůchem, Marek s Lenkou Norou Návorkovou.

Pořad jako každý rok moderují Tereza Kostková s Markem Ebenem

Související články