Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ladislav Štaidl měl tajemství: Svatba s tanečnicí z Las Vegas byla na spadnutí

Ladislav Štaidl se synem Arturem
Ladislav Štaidl se synem Arturem
Zdroj: Profimedia
Ladislav Štaidl se synem Arturem

Ladislava Štaidla si téměř každý pamatuje po boku zpěvačky Ivety Bartošové. Ne vždy tomu tak bylo, dokument o Karlu Gottovi odhalil nečekaně Štaidlovu další lásku.  

Během dokumentárního filmu Karel si všimlo několik bystrých diváků fotografie, na které byl Gott, Štaidl a tajemná mladá žena připomínající vzhledem známou modelku. „Když kamarádi viděli fotku v televizi, hned mi volali. Mysleli, že jde o modelku Twiggy. Opravdu tam jistá podoba je. Ale byla to tanečnice z Las Vegas,“ řekla pro Blesk bývalá žena Gottova kapelníka Anna Štaidlová.

Láska hory (ne)přenáší,

Tanečnice Lisa Medfordová tančila s kolegyněmi při vystoupeních Gotta a jeho party muzikantů. Kvůli šarmantnímu kapelníkovi z druhého konce světa se dokonce rozvedla. Štaidl bral vztah také velmi vážně, s půvabnou cizinkou plánoval i svatbu. O svatbě se svěřil své mamince na dálku, poslal ji fotografii Lisy se vzkazem, že se s ní ožení. Po několikaměsíční známosti z veselky sešlo. Gott a jeho muzikanti se vrátili domů a tanečnice zůstala v Las Vegas.

Milovník žen

Hned několik partnerek známého hudebníka bylo převážně z řad zpěvaček: Pavlína Filipovská, Eva Pilarová či Yvone Přenosilová. Jedinou ženou, kterou si nakonec vzal, byla právnička Anna, se kterou měl tři děti. Další ženou, se kterou měl dítě, byla Iveta Bartošová, společně vychovávali syna Artura. Milostný vztah udržoval také s Jitkou Zelenkovou, ta ho v mnoha rozhovorech označila za svého osudového muže, jedenáct let trval jejich poměr.

Ladislav Štaidl napsal hudbu k více než osmdesáti televizním a celovečerním filmům. Byl autorem cca dvou stovek písní a textů, nejčastěji psaných pro Karla Gotta, Dalibora Jandu, Daru Rolins a Ivetu Bartošovou. V lednu 2021 umřel ve věku 75 let.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky