Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Štaidl bere Artura na dovolenou

Zdroj: Profimedia.cz

Hudebník a podnikatel Ladislav Štaidl (65) se chystá na dovolenou. S sebou bere syna Artura (13), kterého má se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (44). Bude to vydařený výlet po Štaidlových výrocích na synovu adresu?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska pár slov ke vztahu známého otce a syna. 

Artur Štaidl: mezi mámou a tátou

Artur Štaidl toho má ve svých necelých čtrnácti letech za sebou docela hodně. Po rozchodu rodičů žil s mámou, ale s tátou se pravidelně vídal. Pak máma začala trpět depresemi, mimo jiné i z řady nevydařených partnerských vztahů, k tomu se přidal alkohol. Když Iveta nastoupila do protialkoholické léčebny, žil Artur u svého táty. Pak se ale kvůli jeho nemoci přestěhoval zpátky k vyléčené mámě a jejímu novému partnerovi Jirkovi Pomeje. Už u nich zůstal a k otci měl najednou mnohem vlažnější vztah... Na pravidelnou dovolenou s ním ale každoročně vyráží. Nejinak tomu má být i letos...

Bartošová Iveta Bartošová Iveta Zdroj: Mirek Vostrý, Profimedia.cz

Amerika: Splněný sen, nebo rána do zad?

Ladislav Štaidl prý bere syna do Spojených států. Po výletě na Floridu a do Las Vegas Artur dlouho toužil, proto se rozhodl splnit mu jeho sen. Vypadalo by to jako úplná rodinná idylka, kdyby Ladislav Štaidl neposkytl před pár dny jednomu rádiu rozhovor, v kterém svého syna vůbec nešetřil. To, že si ho pořídil zrovna s Ivetou Bartošovou označil, za nešťastné rozhodnutí. Co na tom, že s jinou ženou by přece neměl právě Artura, ale zcela jiné dítě? O Arturovi pak do éteru vyhlásil, že je tlustý a nic neumí. „Říkám si, čím vlastně takový kluk může být, když ve svých třinácti letech neumí anglicky, německy, na nic neumí zahrát a nemá talent ani na sport, protože je samozřejmě tlustý,“ uvedl doslova Štaidl.

Kritizuj, ale laskavě!

I kdyby to všechno byla stokrát pravda, slyšet tak ostrá slova z úst otce musí být pro kluka v pubertě deprimující. Zvlášť když je neřekne mezi čtyřma očima, ale do rádia, kde je slyší kamarádi a známí... Pan Štaidl to určitě se svým synem myslí dobře, chce ho postrčit, aby se sebou začal něco dělat. Způsob, který zvolil, je ale šokující a spíše kontraproduktivní. Neznám dospívajícího, který by po takových výrocích začal hubnout, sportovat a šprtat slovíčka. Spíš se proti otci vnitřně zatvrdí a ani ta nejkrásnější dovolená to asi nespraví. Anebo se mýlím, což bych hlavně Arturovi přála. Ten kluk si už přece jen „užil“ víc než dost...

Co si o tom myslíte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky