Jacob Erftemeijer alias kapitán Beran a Eva Leimbergerová v roli Šafářové končí v seriálu Specilisté. Herečka přitom ještě nedávno projekt opěvovala.

"Kolegové by asi potvrdili, že se stále potýkám se záchvaty smíchu, které mě přepadají zejména, když je natáčení dlouhé a náročné," svěřila se Leimbergová Blesku. Její postava se ale v nových dílech seriálu již neobjeví a pro Evu to byl obrovský šok, jelikož s vyhazovem nepočítala. Fanoušci se ale místo ní mohou těšit na návrat detektivky Zuzany ve ztvárnění herečky Zuzany Kajnarové.

Stejný osud čeká i Jacoba Erftemeijera, který vysněnou roli dostal až na druhý pokus. "Původně jsem dělal casting na úplně jinou postavu, kapitána Martina Kováře. Jenže jsme se na konkurzu sešli s Jirkou Hánou. Pamatuju si, jak jsme okukovali, navzájem se hodnotili, pak jsme šli každý zkusit štěstí… No a Jirka vyhrál," sdělil herec stejnému webu.

Na scénu se vrací Prachař

Do seriálu se překvapivě vrací herci David Prachař v roli vrchního vyšetřovatele Pavla Vondráčka a Zuzana Kajnarová jako kapitánka Zuzana Koutná.

"Se Specialisty jsem prožil krásné tři roky natáčení a po třech letech se vracím, trojka je magické číslo!" těší se Prachař.

Postava Koutné opouštěla svou tehdejší pozici kvůli těhotenství a odešla na mateřskou dovolenou. Májová nyní naváže v nových dílech a vrátí se pod příjmením Koutná. Natáčení po tříleté pauze pro Zuzanu Kajnarovou nebylo zrovna jednoduché a scénáristé na ni nachystali nejen střelbu, ale i poskytování první pomoci postřelenému muži. Diváci se tak rozhodně mají na co těšit. Co stojí za podivným odchodem Leimbergové a Erftemeijera, zůstává záhadou.

Související články