Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Soukalová dojemně o dceři: Tuhle přítomnost chci prožívat každou buňkou

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová nedávno porodila dcerku, která dostala krásné jméno Izabela Gabriela. Teď už je novopečená maminka s miminkem doma, kde si užívají první společné chvíle. Bývalá biatlonistka nedávno na sociální síti sdílela snímek, který ukazuje, jak je mateřství nádherné, a zároveň obrovsky vyčerpávající.  

Není žádným velkým tajemstvim, že před časem si moderátorka prošla těžkým rozvodem s bývalým badmintonistou Petrem Koukalem. Teď už je ale naštěstí všechno jinak a Gábina konečně prožívá mnohem šťastnější období života. S partnerem Milošem Kadeřábkem přivítala na svět první dcerku Izabelku, která rodičům dělá samou radost.

Stará se o mě jako o královnu

Jak Soukalová nedávno prozradila, Miloš je pro ni obrovskou oporou. "Jsem velmi vděčná za to, jaký je, stará se o mě jako o královnu, masíruje mě, snaží se pro mě udělat, co mi na očích vidí a s cílem, abychom byli všichni spokojení. Velmi si toho vážím, Miloš je v mých očích velmi silná osobnost," pochvalovala si bývalá hvězda biatlonu v rozhovoru pro eXtra.cz.

Miloš skutečně během léta zrekontruoval byt, který si partneři společně pronajali v Berouně. A když Gábina byla s holčičkou ještě v porodnici, Kadeřábek doma uklízel a připravil dokonalé prostředí pro právě narozené děťátko. Vypadá to, že lepšího přítele si Soukalová snad už ani vybrat nemohla.

Jste tak krásný, odpočívejte

Gábina ráda se svými fanoušky sdílí okamžiky ze svého života. Nedávno se pochlubila dojemným snímkem, který ukazuje nejen blízké pouto mezi maminkou a dcerkou, ale také náročnost rodičovské role. Soukalová i Izabelka totiž na snímku zřejmě odpadly únavou. 

"Člověk často řeší svou minulost nebo myslí na budoucnost a kolikrát mu úplně uniká přítomnost. Tuhle přítomnost, kterou máme s přítelem a naší maličkou ale chci prožívat každou buňkou," napsala mimo jiné ke snímku. 

Netrvalo dlouho a u příspěvku se objevilo mnoho dojatých komentářů. "Gábi, užívejte, to vám nikdo nevezme," napsala například jedna žena. "Jste tak krásný, odpočívejte," přidala se další sledující. "Je tak drobounká a nádherná, malá Izabelka," doplnila nadšená fanynka.

Mateřství je překrásné i náročné. Své o tom už ví i novopečená maminka Gabriela Soukalová.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky