Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaká je v civilu soudkyně Barbara: Cílevědomé Simoně Praskové nabídli roli snů

Simona Prasková
Simona Prasková
Zdroj: Instagram
Simona Prasková

Každý ji zná jako soudkyni Barbaru, ale její jméno? To už si vybaví málokdo. Právě tohle chce herečka Simona Prasková změnit, a tak v době karantény cvičí jako šílená. Až dosáhne dokonalé postavy, čeká ji vysněná role, která jí určitě změní život.

Herečka Simona Prasková se zaryla do paměti českým divákům především jako soudkyně Barbara v pořadu, ve kterém řeší jednotlivé případy. Soudkyni si zahrála také ve filmu Cena za štěstí. Už dlouho se však chtěla z této škatulky vymanit a teď se jí to podařilo.

Nyní má nabídky hned dvě a musí tomu přizpůsobit svoje proporce. I proto se začala pořádně snažit. S trenérem dře několikrát týdně. Simona začala cvičit o Vánocích a pokračuje až do dnešních dnů. V karanténě tomu dokonce dala název a vytvořila z toho svůj malý projekt.

Z role soudkyň se chce vymanit

„Myslím, že název Coronaponorka se na to hodí,“ řekla webu super.cz. V krátkých videích tak ukazuje veřejnosti, jak správně cvičit. Alespoň se během karantény neunudí k smrti. Stejně jako většina herců totiž nemá, co na práci.

„Měl by to takový malý seriálek, kde je vedle cvičení i vztahový příběh, ale víc prozrazovat nechci, čekáme na reakce diváků,“ vysvětlovala. Spolupracuje přitom s režisérem Markem Dobešem. Právě ten pro ni má nabídku na roli, kde bude hrát ženu s dokonalou postavou.

Nyní se rozhodla změnit svůj osud

„Cvičím a budu cvičit ještě minimálně rok, protože ta femme fatale musí být kouzelná, zblbne všechny chlapy, a hlavně si zachová svoji nezávislost. Navíc v takových rolích můžete ukázat i svoje nitro na rozdíl od těch soudkyň a úřednic, které jdou jen po povrchu,“ vysvětlila Prasková.

„Femme fatale jsou role první třídy. A na tenhle typ mám ještě jednu nabídku od Jirky Vondráka z Brna," pochlubila se herečka. Ta své pokroky pravidelně umisťuje na sociální síť, kde lidem radí, jak jednoduché je cvičit v domácím prostředí.

Poradí vám, jak posilovat břicho s plyšákem

Posilování břicha. I doma to jde a stačí k tomu jeden plyšák,“ svěřuje se u videa, ve kterém cvičí s plyšovou hračkou a posiluje tak tělo. K tomu být fit využívá i prostor kolem domu. „Cvičení na zahradě pro fit kondici a zachováni pozitivní energie, která je obzvlášť, v tomto nouzovém období, nezbytná!“ uvádí u dalšího videa.

Na jiných snímcích můžete vidět, že Prasková je opravdu dobře naladěná, a to i když jde do tuhého. „Příprava na náročné cvičení. S úsměvem jde všechno líp,“ drží se známého hesla. „Přeju všem lidem dobré vůle klid, odvahu, rozvahu, mír a lásku v duši,“ vzkazuje svým fanouškům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU