Do českých kin vstupuje zbrusu nový snímek Služka, který vznikal v česko-slovenské koprodukci. Historický romantický snímek vypráví příběh mladé Anky, která odjíždí ze Slovenska do Prahy, aby mohla pracovat jako služebná v panském domu. Během toho se ale seznámí s dcerou svého zaměstnavatele a vzniká mezi nimi přátelství a později také láska.

Konečně premiéra

Snímek vznikal už během pandemie koronaviru a nyní se konečně dočkal své premiéry. Na ní nechyběly tváře, které se objevují v samotném filmu. Mezi Vicou Kerekes, Danou Droppovou a režisérkou Marianou Čengel Solčanskou zářila také například Aňa Geislerová. Všichni si dopolední tiskovou konferenci a večerní premiéru užívali dosyta. Jen je pravdou, že ne pro všechny měl závěr noci ten nejlepší nádech. Aňa Geislerová musela dokonce dát kýbl k posteli. Ne ale k té své.

„Návrat domů úplně ve štýlu… Maxík zvrací všemi otvory, a tak kyblíček u postýlky bude mít on. Dobrou noc,” napsala herečka na svém Instagramu.

Krásná partnerka

Herec Marek Němec si s sebou vzal na premiéru Služky svou krásnou partnerku Petru Hebkou, které, leč ve filmu nehrála a nebyla ani jednou z hlavních hvězd večera, rozhodně rozzářila celou místnost. Němec byl předtím několik let ženatý a z manželství s dramaturgyní Johanou vzešly dvě krásné děti. Ty podle všeho rozpad vztahu svých rodičů berou více než skvěle. V loňském roce totiž svého tatínka i jeho novou lásku doprovodily na premiéru filmu Spolu.