Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slušně vykuněný Lukáš Pavlásek

Slušně vykuněný Lukáš Pavlásek
Slušně vykuněný Lukáš Pavlásek
Zdroj: Showpix

Proč si komika Lukáše Pavláska zamiloval celý národ?

Diskutujte: Baví vás Lukáš Pavlásek?

Fajnšmekři a milovníci kvalitní zábavy ho znají už nějaký ten pátek. Vystudovaný knihovník LUKÁŠ PAVLÁSEK (33) o sobě dal poprvé více vědět v show Na stojáka, kde zazářil podobně jako Blbá blondýna Iva Pazderková nebo třeba Lenka Vychodilová, která je známá také z legendárního divadla Sklep. Úplné začátky si ale Pavlásek odbyl u piva v hospodách. Jeho komické scénky se rychle chytly, a tak není divu, že svérázný komik začal pomýšlet na vyšší mety a dostal se do již zmíněné show. „Šel jsem na konkurz, ale čekal jsem něco úplně jiného, psaní scénářů pro televizi,“ nechal se slyšet Pavlásek, který se živí také jako textař. Otextoval například desku zpěvačky Lenky Nové a písničku pro Davida Kollera.
V současné době ale sklízí úspěchy hlavně díky sérii televizních reklam na jednoho mobilního operátora, které se rychle staly kultovními a slova jako „vykuněné“ nebo „tablety“ rázem zlidověla. „Scénáře psali kluci z reklamní agentury. Ale spousta věcí nás napadla ještě v průběhu natáčení, tak jsme je do toho zakomponovali. Vymyslel jsem je buď já, Vojta Kotek nebo režisér Dan Růžička a další členové pracovního týmu,“ říká Lukáš, který na natáčení moc rád vzpomíná. „S Vojtou se mi točilo skvěle. Někdo se mě ptal, jestli to není tak trochu fouňa, a já odpovídám: To rozhodně ne. Fouňové totiž obyčejně nic neumějí, což rozhodně není Vojtův případ,“ směje se stále populárnější komik.
Zmíněná televizní reklama ale rozhodně není jediný Pavláskův známý počin. Nedávno měla v Divadle u Hasičů premiéru komedie Slečna Abigail a tam Lukáš září po boku Jitky Asterové. 

Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek Zdroj: Showpix
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky