Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Exmanžel Noskové se objevil ve Slunečné: Svalnatý Bábor hraje téměř sám sebe

Ondřej Bábor
Ondřej Bábor
Zdroj: Instagram

Ondřej Bábor se věnuje spíše muzikálovým rolím, ale sem tam se objeví na obrazovkách televize. V brzké době si zahraje v seriálu Slunečná, kde bude šéfem motorkářského gangu. Nutno podotknout, že role mu sedí, jelikož Bábor je samý sval.

Ondřeje Bábora znají lidé především jako exmanžela zpěvačky Míši Noskové. On sám ten status příliš rád nemá. Je přece mnohem víc. Vyniká ve zpěvu a dobře hraje. I proto dostává nabídky do muzikálů, kde často také tancuje.

Míša Nosková s dcerou Eliškou a Ondřej Bábor Míša Nosková s dcerou Eliškou a Ondřej Bábor Zdroj: Herminapress.cz

V současné době ho ale uvidíme v jiné roli. Ve Slunečné se proháněl na motorce. „Už od mládí jezdím na motorkách. Začal jsem na silničních, následovaly cestovní a skončil jsem u Harleye. Teď už jen projíždím krajinou a kochám se. Motorky jsou pro mě srdcová záležitost,“ svěřil se Bábor.

Drsňák s jemnou duší

I proto přijal roli v seriálu, který předtím nikdy neviděl. „O seriálu jsem věděl hlavně díky Evě Burešové, se kterou hraju v představení Čas růží. Taky jsem moc rád, že jsem se na place setkal s Ivou Hüttnerovou. S ní zase hraju v muzikálu Kvítek mandragory. Bylo to moc krásné a milé setkání po dlouhé době,“ řekl herec.

Ohoz, který si na sebe navlékl, však doma ve skříni nemá. „Oblečení, které mám v seriálu, není moje, protože na harleyi se v tomto nejezdí. Ale produkce se mě ptala, jestli takové náhodou nemám, že bych mohl mít vlastní. Bohužel,“ prozradil Bábor.

 

Ten má teď plné ruce práce a na nedostatek kšeftů si nemůže stěžovat. „Momentálně oprašuju představení Děti ráje, které se po dlouhé době opět vrací do Prahy, a zároveň mám zkoušky obnoveného muzikálu Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí,“ raduje se.

„Naposledy se tam muzikál uváděl před patnácti lety a já tam budu alternovat s Michalem Kavalčíkem, který v něm měl tehdy hlavní roli,“ uvedl. Na jeho sociálních sítích můžete vidět, že zpěv a tanec opravdu pravidelně trénuje. 

Umí si ze sebe udělat legraci 

„Tak zkoušky kusu Cikáni jdou do nebe stále běží. Stále pracujeme a doufáme, že za 2 měsíce, až přijde čas hraní, dostaneme zaplaceno, pokud se nad námi náš milý Andrej smiluje a nebude rušit představení. Taky doufám, že koronavirus chytnu co nejdříve, ať už to máme za sebou a můžeme pokračovat v životech,“ kritizoval Bábor premiéra na Instagramu.

Herec si obecně nebere servítky. Na jeho Instagramu ale dívky zaujme jiná věc, a to jeho svalnatá postava. Ondřej totiž často dře ve fitku a na jeho postavě je to sakra znát. No kdo by neměl zájem o takového fešáka?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky