Ondřeje Bábora znají lidé především jako exmanžela zpěvačky Míši Noskové. On sám ten status příliš rád nemá. Je přece mnohem víc. Vyniká ve zpěvu a dobře hraje. I proto dostává nabídky do muzikálů, kde často také tancuje.

V současné době ho ale uvidíme v jiné roli. Ve Slunečné se proháněl na motorce. „Už od mládí jezdím na motorkách. Začal jsem na silničních, následovaly cestovní a skončil jsem u Harleye. Teď už jen projíždím krajinou a kochám se. Motorky jsou pro mě srdcová záležitost,“ svěřil se Bábor.

Drsňák s jemnou duší

I proto přijal roli v seriálu, který předtím nikdy neviděl. „O seriálu jsem věděl hlavně díky Evě Burešové, se kterou hraju v představení Čas růží. Taky jsem moc rád, že jsem se na place setkal s Ivou Hüttnerovou. S ní zase hraju v muzikálu Kvítek mandragory. Bylo to moc krásné a milé setkání po dlouhé době,“ řekl herec.

Ohoz, který si na sebe navlékl, však doma ve skříni nemá. „Oblečení, které mám v seriálu, není moje, protože na harleyi se v tomto nejezdí. Ale produkce se mě ptala, jestli takové náhodou nemám, že bych mohl mít vlastní. Bohužel,“ prozradil Bábor.

Ten má teď plné ruce práce a na nedostatek kšeftů si nemůže stěžovat. „Momentálně oprašuju představení Děti ráje, které se po dlouhé době opět vrací do Prahy, a zároveň mám zkoušky obnoveného muzikálu Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí,“ raduje se.

„Naposledy se tam muzikál uváděl před patnácti lety a já tam budu alternovat s Michalem Kavalčíkem, který v něm měl tehdy hlavní roli,“ uvedl. Na jeho sociálních sítích můžete vidět, že zpěv a tanec opravdu pravidelně trénuje.

Umí si ze sebe udělat legraci

„Tak zkoušky kusu Cikáni jdou do nebe stále běží. Stále pracujeme a doufáme, že za 2 měsíce, až přijde čas hraní, dostaneme zaplaceno, pokud se nad námi náš milý Andrej smiluje a nebude rušit představení. Taky doufám, že koronavirus chytnu co nejdříve, ať už to máme za sebou a můžeme pokračovat v životech,“ kritizoval Bábor premiéra na Instagramu.

Herec si obecně nebere servítky. Na jeho Instagramu ale dívky zaujme jiná věc, a to jeho svalnatá postava. Ondřej totiž často dře ve fitku a na jeho postavě je to sakra znát. No kdo by neměl zájem o takového fešáka?