Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Záporák ze Slunečné má nádhernou ženu: Víme, proč bude mít navždy dokonalé tělo

Jan Plouhar, Slunečná
Jan Plouhar, Slunečná
Zdroj: Instagram
Jan Plouhar, Slunečná

Jan Plouhar už si klaďase prostě nikdy nezahraje. Jeho vzezření ho k takovým rolím nepředurčuje. Jinak tomu není ani ve Slunečné, kde ztvárňuje Štěpána Vacka. Ten by měl rád bez práce hodně peněz a cizí mu není ani nevěra. Ve skutečnosti je ale herec doma milionovým manželem, což by byl každý, kdyby měl doma jeho manželku.

Role Štěpána Vacka Janu Plouharovi vyloženě sedla. Však už má za dlouholetou kariéru zkušenost s negativními charaktery, a tak se do nich umí vcítit. Seriálový Štěpán tvořil dříve pár s ústřední postavou, tedy Týnou Popelkovou.

Jen záporné role

Přestože tvrdil, že ji miluje, neměl sebemenší problém ji podvést. S Evou Burešovou nebyl na place poprvé. Dvojici tvořili už v seriálu Modrý kód. Ani tam se Plouhar nechoval ctnostně. Tam ji zase pro změnu balil jako sestřičku urgentu.

Později se provalilo, že je ženatý. To ve skutečnosti Plouhar opravdu je. V roce 2019 si vzal Radku a nutno podotknout, že je to pro něj dost výhra. Radka je totiž krásná a postavu by jí mohly závidět dvacetileté holky. Důvod je prostý.

Dokonalá manželka

Radka Plouharová je totiž členkou sboru Baletu Národního divadla. „Narodila se v Ostravě, kde absolvovala Janáčkovu konzervatoř. Byla členkou Národního divadla moravskoslezského (v letech 2001–2006 sólistka). Mimo angažmá v Laterně magice tančila ve Státní opeře Praha,“ píše se na stránkách Národního divadla.

Vzhledem k tomu, jakou profesi vykonává, musí o sebe dbát. Dá se předpokládat, že se jí postava nikdy nezmění a bude mít navždy dokonalé tělo. Jako obézní by baletila jen těžko. 

Oba mají pořádně napilno a jsou jistě rádi, když se vůbec vidí. Ve volných chvílích se Plouhar snaží poznat svého hrdinu i v nitru. „V jádru je to hodný kluk, snaží se pomáhat tátovi, o mámě si myslí své, ale jak to tak bývá, rodiče si člověk nevybere. Taky je mladý, nevybouřený, takže se podle toho chová. Umí ulítnout a být trochu nevěrný,“ řekl o své roli Plouhar webu televize Prima.

Nekorektní humor

Z přítomnosti Plouhara na place má radost herečka Lucie Polišenská, která hraje jeho sestru. „Známe se z divadla přes deset let a to je pak o moc jednodušší práce na place. Jsme dobrá sourozenecká dvojice,“ svěřila se herečka.

„S Luckou jsme se potkali v divadle, kdy ona končila školu a já jsem byl v Ústí nad Labem už nějaký ten rok. Začali jsme zkoušet jednu hru, kde je opravdu nekorektní humor a děláme si tam srandu z každého, Lucku nevyjímaje, takže ta je už, troufám si říct, zvyklá na všechno,“ prozradil Plouhar.

Ve Slunečné se bude coby Štěpán Vacek vyskytovat dál. Není pochyb, že je mu před kamerou dobře. Na natáčení se totiž sešla skvělá parta a není snad nikdo z herců, kdo by si své kolegy nepochvaloval.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky