Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Seriál Slunečná přivítá na place hollywoodskou hvězdu z Harryho Pottera

Predrag Bjelac
Predrag Bjelac
Zdroj: Profimedia
Predrag Bjelac

Slunečná je největší seriálový trhák posledních let. Scénáristé proto nic nepodceňují a diváci se po letní pauze na co těšit! Do děje totiž vstoupí herec, který zazářil například v Harry Potterovi.

Seriál Slunečná diváci milují od prvního dílu. V době koronaviru ale došlo k nečekaným komplikacím, tvůrci navíc museli natáčení na několik měsíců pozastavit. 

Svůj odchod oznámila z důvodu těhotenství Veronika Arichteva a na její místo nastoupila po koronavirové pauze Eva Josefíková. 

To ale není jediná nová herecká tvář, kterou diváci od září ve Slunečné uvidí, nabídku na roli přijal i Vladimír Polívka! Velkým překvapením ale je hollywoodská hvězda Predrag Bjelac!

Arichteva opustila Slunečnou kvůli očekávanému miminku

Jméno Predrag Bjelac Vám možná nic neřekne, když ale připomeneme role tohoto herce, ihned se vám jistě osvěží paměť. Bjelac žije v České republice dlouhé roky, narodil se ale roce 1962 v srbském Bělehradě. Tam také vystudoval školu dramatických umění. V rodné Jugoslávii je dodnes považován za jednu z předních hereckých osobností!

U nás se objevil například ve filmu Ro(c)k podvraťáků, Gangster Ka, či seriálu Rapl a nyní ho čeká divácký hit Slunečná. Herec se ale neproslavil jen u nás, na kontě má několik světových projektů.

Predrag Bjelac se proslavil hlavně díky Harry Potterovi

Kromě menších rolí v českých snímcích, si vybrali režiséři Bjelaca hned do dvou hollywoodských filmů. Herec se před lety objevil v Letopisech Narnie: Princ Kaspian, nejvíc si ho ale diváci zapamatovali až o rok později.

Jeho suverénně nejznámější rolí je totiž ředitel chlapecké kouzelnické školy v Kruvalu Igor Karkarov, ze čtvrtého pokračování ságy o Harry Potterovi (Harry Potter a Ohnivý pohár).

V seriálu Slunečná uvidí diváci Bjelaca sice až v září, rozhodně se ale mají na co těšit! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky