Veronika Kopřivová s přítele Martinem Dubovickým, Hana Zagorová a Štefan Margita, Karlos Vémola s Lelou Cetetrovou, a mohli bychom pokračovat dál! Celebrit nakažených koronavirem zkrátka každým dnem přibývá.

Kvůli pandemii muselo být přerušeno v březnu natáčení všech seriálů, což nadělalo spousty paseky ve vysílání! Diváci pak museli celé prázdniny čekat na dotočení nových dílů.

Když se ale vše začalo vracet do normálu, tvůrcům opět začal osud házet klacky pod nohy a natáčení je opět ohroženo! Dana Batulková totiž skončila v karanténě.

Karanténa se nikomu nevyhýbá

Tvůrci Slunečné musí neustále čelit novým výzvám. Je tomu sotva dva týdny, kdy a place Ondřeje Pavelku kousla včela do jazyka a musel být převezen do nemocnice a nyní opět odpadla jedna z hlavních hvězd.

Člen štábu prozradil Šípu, že herečka se nejspíš dostala do styku s někým infekčním, jelikož skončila v karanténě. Celé natáčení se tak muselo zcela přeskládat.

Téměř dva týdny v izolaci

"Dana Batulková je v karanténě. Natáčení to samozřejmě ovlivnilo, ale určitě nezastavilo. Scénáristé přeložili její scény o dva týdny a mezitím samozřejmě zbytek štábu i herci jednou naplno," prozradil Šípu nejmenovaný zdroj.

Jakmile herečka doma odtrpí povinné dva týdny, může se znovu vrátit na plac. Fanoušci seriálu se proto nemusí bát, že by došlo k výpadku ve vysílání, jako tomu bylo po první vlně pandemie...