Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nevraživost mezi hvězdami Slunečné: Jánová dostala od Burešové pořádně naloženo

Bára Jánová
Bára Jánová
Zdroj: Instagram
Bára Jánová

Bára Jánová hraje ve Slunečné zlou Sylvu Popelkovou. Její sestrou je Týna Popelková, kterou ztvárňuje Eva Burešová. I když se na obrazovkách nemají rády, v soukromí jsou prý kamarádky. O tom ovšem nesvědčí nedávný incident…

Herečka Bára Jánová vyhlásila na svém Instagramu výzvu, kde chtěla za tři týdny získat o 40 tisíc víc sledujících. Tvrdila, že rovná stovka jí zvedne sebevědomí. Všem ostatním byla ale tak akorát pro smích. Už od začátku bylo jasné, že je to nereálné.

„Mnohým se to může zdát pošetilé a povrchní. Víte, proč tuhle výzvu vlastně dělám? Důvodů je spousta a většinu z nich se dozvíte až po skončení výzvy. Ale ten hlavní je, že se chci osobnostně zase posunout dál. Vždycky jsem se bála dělat něco hodně veřejně, lidem na očích. Ne v herectví, ale za sebe samu,“ tvrdila herečka ještě nedávno.

Bára Jánová vše vysvětlila na Instagramu

Sledující však přibývali šnečím tempem, takže se vytouženého čísla Jánová nedočkala ani náhodou. Její výzvu sdílela jen Míša Tomešová a ostatní z kolegů na to jistě úplně náhodou zapomněli. Zapomněla na to i hlavní hvězda Eva Burešová, která k tomu řekla své.

Jánová chtěla fanoušky oslovit zejména kvůli sázení stromů a propálila to právě Burešová. „Je moc fajn, že jsi pochopila, že k dobrému skutku není potřeba vysoké číslo na Instagramu. V sázení stromů ti fandím a pomůžu,“ vzkázala jí seriálová představitelka Týny Popelkové.

Chtěla jen sázet stromy

Dala i tak ale trochu rýpavě najevo, co si o tom myslí. Někteří mají za to, že se Jánová snaží Burešové na sociálních sítích vyrovnat. Tak to však podle ní není.

„Ti, kteří si myslí, že se snažím vyrovnat Evě Burešové, tak to chtějí možná oni. Evičku mám ráda, je neuvěřitelně talentovaná a zaslouží si být tam, kde je. Ale jsme každá jiná, máme jiné cíle a životní záměry. Obě jsme kreativní a milujeme umění. Máme stejný vkus na hudbu, literaturu a jsme praštěný. Takže se někdy může stát, že děláme podobné věci,“ obhájila se Jánová na Instagramu.

„Ono totiž být zahořklá, psát zlý komentáře a “všechno vědět nejlíp” je jednodušší, než každý den dělat malé krůčky ke štěstí a spokojenosti. To je totiž pořádná dřina, to vám povím,“ dodala svoje moudro.

„I když se to úplně nepovedlo, tak mi to čekání dalo několik věcí. Bavilo mě to i děsilo. Udělala jsem jednu chybu. Některým přátelům jsem měla říct důvod výzvy hned na začátku, protože měli pocit, že je nějakým způsobem využívám,“ vysvětlila vše Jánová ve videu na Instagramu.

Ve skutečnosti chtěla vysázet 100 tisíc stromů tady i v zahraničí. Jakmile jí to situace dovolí, vyrazí do světa. Některé organizace sázející stromy chce sama navštívit. Stále doufá, že se k ní připojí, co nejvíce lidí a budou společně zachraňovat svět.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky