Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

SLOVENSKÉ DIVY se POPRVÉ sejdou v pražské Lucerně

SLOVENSKÉ DIVY se POPRVÉ sejdou v pražské Lucerně
SLOVENSKÉ DIVY se POPRVÉ sejdou v pražské Lucerně
Zdroj: www.martinproduction.eu

Zpěvačky, které zatím potvrdily svou účast: JANA KOCIANOVÁ, MARCELA LAIFEROVÁ, SISA SKLOVSKA, YVETTA BLANAROVIČOVÁ, KATARÍNA HASPROVÁ, EVA MÁZIKOVÁ, HELENA BLEHÁROVÁ, TWiiNS, NELA POCISKOVÁ, ZUZANA MAURÉRY, MARCELA MOLNÁROVÁ, LUCIA ŠORALOVÁ, ANDREA ZIMÁNYIOVÁ a další.

Milé dámy, vážení pánové,

dovolte, abychom vás jménem agentury Martin Production co nejsrdečněji pozvali na jedinečný a neopakovatelný slavnostní galakoncert „Slovenské divy“ v Praze, který se dle archivů legendárního sálu pražské Lucerny ještě nikdy neuskutečnil.

Na pódiu Mekky pražských hudebních sálů se sejdou pouze slovenské zpěvačky a herečky napříč hudebními žánry, a to v takovém složení, v jakém se dle vlastních slov interpretek nepotkaly ani Slovensku.

Má to pro ně být vlastně takový megaslovenský silvestr v Praze a příležitost zazářit společně před českým publikem.
Některé ze slovenských zpěvaček si v Lucerně zazpívají po 10, 20, 30 i 40leté dlouhé pauze a některé z nich zde budou mít možnost si zazpívat vůbec poprvé, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu.

Protipólem slovenských zpěvaček budou jejich hosté v podání slovenského operní tria La Gioia, které si zazpívá se Sisou Sklovskou. Zpěvák Martin France si zazpívá úplně premiérově duet s legendou slovenské hudební scény Janou Kocianovou. Rádi bychom také překvapili návštěvníky tohoto koncertu, takže: „možná přijde i…“

Všechny interpretky doprovodí Rozhlasový Big Band Gustava Broma včele s Vladimírem Valovičem.

Vstupenky je možné zakoupit od 490 do 1 290 Kč v sítích Ticketpro –
www.ticketpro.cz.Navíc jsme se rozhodli ve spolupráci se společností AVON Cosmetics s. r. o. věnovat 100 Kč z každé prodané vstupenky na konto boje proti rakovině prsu. Peníze budou použity na preventnivní programy spojené s bojem s toutu zákeřnou nemocí.

Na setkání v pražské Lucerně 1. února 2016 se s vámi těší hlavní producent koncertu Martin France a jeho realizační tým.

 

•    Pod záštitou hejtmana, 1. místopředsedy vlády ČR a ministra financí Andreje Babiše
•    Pod záštitou ministra kultury ČR Daniela Hermana
•    Pod záštitou ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka
•    Pod záštitou hejtmana Středočeského kraje Miloše Petery
•    Pod záštitou starosty městské části Praha 1 Oldřicha Lomeckého
•    Pod záštitou poslankyně PČR Radky Maxové

www.martinproduction.eu
www.martinfrance.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Po vlastní ose s Lénou Brauner

Po vlastní ose s Lénou Brauner

Mladá, talentovaná a hlavně svá. Tak by se ve zkratce dala popsat malířka Léna Brauner, která různými technikami zachycuje své vnímání světa na…

Akční letáky