#clanek|3521619|3521687#

Kate Middleton, celým jménem Catherine Elizabeth Middleton, po sňatku s princem Williamem získala titul Její královská výsost vévodkyně z Cambridge, hraběnka ze Strathearnu a baronka z Carrickfergusu Catherine Mountbatten-Windsor. Má dva mladší sourozence - Phillipu (která je veřejnosti známější jako Pippa) a Jamese.

Kate pochází z rodiny, která zbohatla díky své firmě - Party Pieces, jedná se o objednávkovou společnost, která se zabývá prodejem párty doplňků a dekorací. Kate se aktivně zajímala o dětskou módu - v rámci firmy Party Pieces vytvořila značku First Birthdays a kdysi se tomuto oboru chtěla věnovat naplno.

Chcete vidět, jak vypadala Kate jako dítě?

Zdroj: Youtube

Po absolvování veřejné školy, nastoupila na studia na University of St. Andrews ve skotské provincii Fife se zaměřením na historii umění. Jejími dalšími obory byly biologie a chemie. Na této škole se také s Williamem seznámila.

Kate a William spolu chodili již od dob studií, v roce 200 však ve švýcarském Zermattu oznámili rozchod. Ovšem v roce 2010 se zasnoubili v Keni a 29. dubna 2011 se uskutečnila ve Westminsterském opatství celým světem sledovaná svatba.

Dne 22. července 2013 se manželům narodil syn George Alexander Louis z Cambridge (Jiří Alexandr Ludvík) a 2. května 2015 přibyla do rodiny Charlotte Elizabeth Diana (Šarlota Alžběta Diana).

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!