Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sledujte neuvěřitelnou proměnu VÉVODKYNĚ KATE! Je vůbec možné, aby neměla plastiku?

Sledujte neuvěřitelnou proměnu VÉVODKYNĚ KATE! Je vůbec možné, aby neměla plastiku?
Sledujte neuvěřitelnou proměnu VÉVODKYNĚ KATE! Je vůbec možné, aby neměla plastiku?
Zdroj: YouTube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (34)

Prohlédněte si galerii fotografií, na kterých je Kate Middleton ještě coby malá holčička, studentka, snoubenka následníka trůnu a konečně také jako jeho manželka. Neuvěříte, jakou proměnou tato štíhlá brunetka prošla!

Kate Middleton, celým jménem Catherine Elizabeth Middleton, po sňatku s princem Williamem získala titul Její královská výsost vévodkyně z Cambridge, hraběnka ze Strathearnu a baronka z Carrickfergusu Catherine Mountbatten-Windsor. Má dva mladší sourozence - Phillipu (která je veřejnosti známější jako Pippa) a Jamese.

Kate pochází z rodiny, která zbohatla díky své firmě - Party Pieces, jedná se o objednávkovou společnost, která se zabývá prodejem párty doplňků a dekorací. Kate se aktivně zajímala o dětskou módu - v rámci firmy Party Pieces vytvořila značku First Birthdays a kdysi se tomuto oboru chtěla věnovat naplno.

Chcete vidět, jak vypadala Kate jako dítě?

Po absolvování veřejné školy, nastoupila na studia na University of St. Andrews ve skotské provincii Fife se zaměřením na historii umění. Jejími dalšími obory byly biologie a chemie. Na této škole se také s Williamem seznámila.

Kate a William spolu chodili již od dob studií, v roce 200 však ve švýcarském Zermattu oznámili rozchod. Ovšem v roce 2010 se zasnoubili v Keni a 29. dubna 2011 se uskutečnila ve Westminsterském opatství celým světem sledovaná svatba.

Dne 22. července 2013 se manželům narodil syn George Alexander Louis z Cambridge (Jiří Alexandr Ludvík) a 2. května 2015 přibyla do rodiny Charlotte Elizabeth Diana (Šarlota Alžběta Diana).

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky