Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sandra Bullock (54): Do společnosti se dostane jen občas, raději je se synem

Zdroj: foto:Profimedia, koláž: Kafe
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Herečka, která nestárne. Tak by se dala popsat 54 letá Sandra Bullock, která má nejspíš smlouvu s ďáblem, protože její krásný úsměv zkrátka milujeme všichni. Doma se jí hřeje Oscar za film Zrození šampióna a několik dalších cen, avšak my ji známe nejen z dramatických filmů, ale i z mnoha komedií. Sandra Bullock dostala i ocenění za nejhorší herečku. Zkrátka, jednou se daří, jednou ne. 

Sandra Bullock je jedna z mála hereček, která vlastně není ničím výjimečná a přesto je. Její herecká kariéra se píše již od roku 1987, kdy jako třiadvacetiletá hrála ve snímku Hangman. Od té doby její hvězda strmě stoupala a za zmínku stojí třeba filmy jako Nebezpečná rychlost, Síť, Zatímco jsi spal, Magická posedlost, Živelná pohroma, Vzorec pro vraždu a spousta komedií jako zmíněná Slečna drsňák, Návrh, Drsňačky a spousta dalších skvělých filmů.

Nedá se říct, že by Sandra Bullock zapadala do jedné, nebo druhé sféry lépe. Její herecké umění je zkrátka úchvatné a s přehledem dokáže zahrát zmatenou zamilovanou smolařku i vysoce postavenou manažerku, která se stará jen o sebe. A když odhlédneme od jejích hereckých kvalit, nutno také podotknout, jak krásná tato bruneta je. Své tělo halí často do dlouhých šatů, ale občas ji na červeném koberci potkáte i v nějakém tom kratším modelu. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější šaty, které oblékla od roku 2013 na červený koberec. Ať už šlo o premiéru filmu, předávání cen, či cokoli jiného. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky