Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slavné ženy z Blízkého východu, které si podmanily svět

Gal Gadot umí několik bojových umění
Gal Gadot umí několik bojových umění
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Jsou neodmyslitelně spjaté s Hollywoodem, ale jejich skutečný domov je jinde. Talentované krásky z Blízkého Východu jsou na svůj původ hrdé!

Gal Gadot

Izraelská herečka Gal Gadot je nepředvídatelná. V roce 2004 se stala vítězkou klání Miss Izrael, o rok později vstoupila do armády. Nakonec ji ale zlákalo herectví, kde slaví jeden úspěch za druhým. Svou kariéru rozjela díky malé roli ve filmu Rychle a zběsile. Proslavila se díky akčnímu trháku Wonder Woman nebo Lize spravedlnosti. Díky své zálibě v bojových sportech nepotřebuje před kamerou dubléra. Gal Gadot velmi hlasitě podporuje ženy, menšiny a bojuje proti sexuálnímu násilí.

Natalie Portman

Další kráskou z Blízkého Východu je éterická Natalie Portman, která o sobě dala poprvé vědět v prequelové triologii Star Wars, kde ztvárnila královnu Padmé Amidalu. I když ji herectví stále baví a živí, nezanedbává vzdělání a je absolventkou Hebrejské univerzity v Jeruzalémě a držitelkou bakalářského titulu oboru psychologie z Harvardu. V roce 2010 získala za snímek Černá labuť Zlatý globus, cenu BAFTA i vytouženého Oscara. Nyní dává přednost rodinnému životu.

Amal Clooney

Amal Alamudin, jak znělo její jméno za svobodna, je úspěšnou právničkou. Její jméno stojí u kauz s Julijí Tymošenkovou nebo WikiLeaks a Julianem Assangem. V roce 2014 se provdala za hollywoodského sukničkáře George Clooneyho a o pár měsíců později se jim narodila roztomilá dvojčata Alexander a Ella. Amal je pověstná svým vytříbeným módním vkusem. Na královské svatbě byla za hvězdu, stejně tak je ozdobou společenských a honosných akcí. Své kariéry se nevzdala a svými úspěchy zdárně sekunduje svému slavnému muži.

Z Blízkého Východu pochází i oscarová herečka Lejla Hátima nebo dávná láska Leonarda DiCapria Bar Rafaeli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky