Existuje několik profilů, které stojí za to sledovat, pokud jste maminka na mateřské a chcete vědět, co momentálně v miminkovském světě frčí či jak zvládají péči o děti jiné ženy a ještě navíc slavné. Tyto ženy, maminky, které vám představíme, ukazují život s dětmi, jaký opravdu je. A někdy je to s jejich dětmi opravdu jízda.

Hvězdou je v tomto ohledu určitě Nikol Štíbrová, která je díky svým dvěma vtipným synům královnou Instagramu. Nikol pravidelně přidává vtipná stories o životě své rodinky, které vévodí čtyřletý Mates. Ten je neuvěřitelně bezprostřední a legrační. Teď navíc do party přibyl čtyřměsíční Mauglí a ideální rodinka je na světě.

Na Instagramu baví Štíbrová, Arichteva i Pártlová

Hned po Nikol maminky baví samozřejmě i profily jejích dvou věrných kamarádek Veroniky Arichtevy a Martiny Pártlové. Ty také bez příkras ukazují, jaké je mateřství s malými dětmi. Zatímco Pártlová má teprve čtyřměsíční holčičku Stellu, Arichteva boduje se svým ročním roztomilým synkem Lukou.

"Nechci dělat z dítěte reklamní artefakt. Je a bude součástí našeho života, i top veřejného, instagramového. Přišlo by mi hloupé ho na sítích neukázat," řekla Veronika v rozhovoru pro časopis Maminka.

Hanychová ukazuje zážitky

Další matkou, která své děti pravidelně ukazuje na sociálních sítích a spolupracuje díky nim se zajímavými firmami, je Agáta Hanychová. Její rošťácká dcera Mia je kopií tatínka Jakuba Prachaře a pusu má zase prořízlou po mamince. Aguš natáčí videa, ve kterých s ní vaří, chodí za kulturou, jezdí na výlety obytňákem i tvoří. Hanychové syn Kryšpín, kterého má s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou, je zase vášnivý rybář, takže vás neminou videa ani z tohoto oboru.

Nesmíme zapomenout na herečky Anetu Krejčíkovou, Terezu Ramba nebo Marii Doležalovou. Ty sledují maminky vyznávající lokální produkty, sepjetí s přírodou, spoustu slunce a bio styl. Všechny tři jsou navíc bojovnice za veřejné kojení a rády se s ním ukáží i na sociálních sítích. Také vřele propagují přírodní produkty. U svých dětí neukazují na foktách obličej, ale i tak se o ně firmy perou. Někdy méně znamená více!

Ze života osamělých zpěvaček

Poslední maminkovský profil, který baví hlavně mladší ženy, je zpěvačky Moniky Bagárové. Ta se za svojí dceru Ruminku rozhodně nestydí a umí ji krásně "prodat". Nejen, že se objevuje v několika televizních reklamách, ale také díky ní a reklamě na Instagramu spolupracuje Monika s mnoha luxusními značkami. Podobně je na tom i její kamarádka zpěvačka Markéta Konvičková, která sdílí svůj život s dcerkou Amálkou. Obě zpěvačky mají jedno společné, tatínky mají často pryč, musí se tedy o holčičky starat samy. Bagárové partner a profesionální bojovník MMA Machmud „Mach“ Muradov je neustále někde po světě a Konvičkové manžel Renda je zase pilot, takže také stále někde létá. Krásky tak mají takové holčičí domácnosti a rády a často se navštěvují.

Související články