Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak vypadají maminky slavných Češek: Někdy je podoba s dcerami až zarážející

Známé Češky podobu se svými maminkami nezapřou.
Známé Češky podobu se svými maminkami nezapřou.
Zdroj: Profimedia
Známé Češky podobu se svými maminkami nezapřou.

Genetika se nezapře, aneb matky slavných českých a slovenských krásek. Vypadají spíše jako jejich starší sestry. Jablko nepadlo daleko od stromu.

Tereza Maxová

Slavná česká modelka Tereza Maxová svou krásu zdědila po své šarmantní mamince, což je zřejmé již z prvního pohledu na obě dámy. Jsou nejen krásné, ale také nesmírně charismatické.

Nela Slováková

Nela Slováková se proslavila účastí v reality show Hotel Paradise. Nela po své krásné mamince zdědila krásu se vším všudy, včetně dokonalé postavy. Maminka vypadá skutečně úžasně a její mladistvý vzhled jí mohou závidět i o generaci mladší ženy.

Monika Marešová

Se stárnutím si hlavu nemusí lámat ani maminka Moniky Marešové. Genetika se projevila naplno a Monika zdědila nejen krásu, ale i charisma a sympatickou povahu.

Taťána Gregor Brzobohatá

Není pochyb o tom, po kom je Miss World Taťána Gregor Brzobohatá. Její krásná maminka jí dala do vínku dokonalé rysy.

Simona Stašová

Úspěšná herečka Simona Stašová a její maminka Jiřina Bohdalová vypadají stále šarmantně, jsou to dámy každým coulem. Simona zdědila po mamince nejen herecký talent, ale také osobitou krásu.

Pavlína Pořízková

Češky jsou opravdu nejkrásnější ženy na světě, zářným důkazem je i americká supermodelka českého původu Pavlína Pořízková. Ta půvab zdědila po své mamince Anně  a pyšní neobyčejně krásnými rysy a liniemi.

To je jen malý výběr slavných krásek a jejich stejně krásných matek. V Česku je to docela běžný fenomén, že matka vypadá jako starší sestra své dcery. Ne nadarmo se říká, že jestli chceš vidět, jak bude žena vypadat za pětadvacet let, podívej se na její matku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky