Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sláva - někomu do hlavy stoupá ráda!

Zdroj: Oficiální stránky zpěvačky

V Praze koncertovala houslistka Vanessa Mae. Výtěžek šel na Nadační fond pro zdraví dětí. V programu její návštěvy nechybělo setkání s novináři, kteří se mohli přesvědčit, že tahle dáma hvězdné manýry rozhodně nemá.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát vám chci říct něco o chování hvězd…

Skromnost se cení

Vanessa Mae přiletěla minulé pondělí na letiště v Ruzyni. Prošla odbavovací halou stejně jako ostatní cestující, na VIP východ ani nepomyslela. Při setkání s novináři se chovala úplně přirozeně – ochotně pózovala, s každým se bavila mile, dá se říci až srdečně, a hlavně působila velice skromně. Člověk by málem zapomněl, že je slavná po celém světě a peněz má, že do smrti nemusí hnout prstem. Za tu dobu, co dělám v novinách, jsem měla možnost se setkat s několika světovými hvězdami. Ani o jediné nemůžu říct, že by chovala povýšeně! Nejraději ale vzpomínám na setkání s hercem Dennisem Hopperem…

Pane, popovídáme si?

Už je to dávno, co přijel do Prahy na jeden filmový festival. Já na něj narazila úplnou náhodou v restauraci. Kolegové mě tehdy vyhecovali, ať jdu za ním a položím mu pár otázek. Ještě dnes mě překvapuje moje drzost, protože já to vážně udělala! Pan Hopper se zřejmě dobře bavil, jak anglicky koktám otázky, jak jsem z toho všeho nervózní, ale na všechno mi vážně odpověděl, nechal se i vyfotit. Rozhovor vyšel a já si vysloužila pochvalu od kolegů i od šéfa.

Bez manažera ani ránu

Tahle historka se mi po letech vybavila nejen v souvislosti s Vanessou Mae, ale také s tím, co se mi přihodilo v minulých dnech. Dostala jsem za úkol udělat rozhovor s mladou herečkou Terezou Voříškovou. Jo, to je ta hezká holka, co hrála v Rafťácích, v Bobuli a chodila s Vojtou Kotkem. To by mohlo být příjemné povídání, myslela jsem si. Jenže… Když jsem se po několika pokusech herečce dovolala, sdělila mi, že ona si se mnou rozhovor jen tak domluvit nemůže. Má od toho totiž manažerku!!! Ta mi zase po mnoha telefonátech sdělila, že Tereza má teď velmi nabitý program a že se mám ozvat zhruba za měsíc. Pak by to MOŽNÁ šlo! Zatím můžu dopředu poslat otázky, aby mohla devatenáctiletá „star“ zvážit, zda na ně chce odpovědět… No, a tak rozhovor s Terezou Voříškovou dělat nebudu. Raději vyrazím s kolegy někam do restaurace. Třeba tam zase potkám nějakou opravdovou hvězdu!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky