Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Škoda lásky, která vyprchala. Tyhle páry spolu měly zestárnout!

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Brad Pitt a Jennifer Aniston
Zdroj: Shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Některé páry jsou jako dva chybějící dílky puzzlí. Jsou krásní, srdeční a na první pohled šťastní. I v Hollywoodu pár takových bylo, ale tlak zvenčí je srazil na kolena a vrazil mezi ně klín. Škoda!

Heidi Klum a Seal

Heidi Klum je bezesporu nejúspěšnější německou topmodelkou všech dob. Muže všech ras i věkových kategorií vábí na svou krásu a bezchybnou figuru už tři desetiletí. Mezi největší sympaťáky patřil zpěvák Seal. Mají spolu tři kouzelné děti - Henryho, Johana a Lou. Nejstarší dceru, kterou má Heidi s Flaviem Briatorem, pojal zpěvák bez sebemenšího zaváhání za svou. Pohádka "O krásce a zvířeti" skončila náhle po sedmi letech manželství. Seal si žije dál v poklidu a Heidi míří stále výš, je porotkyní talentové soutěže a plánuje svatbu s o dekádu mladším kytaristou Tomem Kaulitzem.

Heidi Klum je královnou halloweenských kostýmů. Heidi Klum je královnou halloweenských kostýmů. Zdroj: Pinterest

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Gwyneth Paltrow se ohřála v náruči Bena Afflecka i Brada Pitta, její srdce na dlouhých dvanáct let ale dobil až zpěvák Coldplay s medovým hlasem Chris Martin. Manželství zpečetili dvěma dětmi, dcerou Apple a synem Mosem. Byli jako z katalogu na dokonalost. V roce 2014 ale přišla žádost o rozvod. Stály za ním zoufalé pokusy Gwyneth přejít na "zelený" životní styl, kterým dodnes terorizuje široké okolí, nebo občasné dýchánky Chrise s tehdy stoupající hvězdou Dakotou Johnson? Oba už dali dávné křivdy k ledu, Martin randí ze všech sil a Gwyneth se dokonce vdala za Brada Falchuka.

Jennifer Garner a Ben Affleck

Mohlo by se zdát, že v náruči Batmana si na vás žádné chmury a životní kotrmelce netroufnou. Paradoxně je to v manželství Jennifer a Bena právě něžná polovička, kdo zachraňuje skomírající vztah, rodinu a hereckou kariéru. Byli právem označováni za jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu, ale alkoholový démon, se kterým si nadějný režisér neví rady, je rozežírá už několik let. Jako komiksový hrdina stojí proti největším hrozbám a zloduchům, realita je ale tristní. Vzpruhou pro něj nejsou tři děti ani výrazně mladší přítelkyně. Celý svět drží hereckému páru palce, ale všichni ví, jak to skončí.

Jennifer Garner se snažila zachránit rodinu i Benovu kariéru. Marně. Jennifer Garner se snažila zachránit rodinu i Benovu kariéru. Marně. Zdroj: Pinterest

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Ve chvíli, kdy se Brad Pitt mihnul dnes už kultovním seriálem Přátelé, bylo jasné, že s Jennifer Aniston (role Rachel) jsou pro sebe jako stvoření. Láska, pohoda a porozumění z nich prýštilo na všechny strany. Jennifer rozpalovala muže na potkání a Brad je dodnes idolem žen. Bohužel jak rychle jejich jízda na obláčku začala, tak svižně a bez skrupulí ji natáčení po boku božské Angeliny Jolie utnulo. S odstupem mnoha let k sobě opět našli cestu. I když by to byl kýčovitý happyend hodný Hollywoodu, udržují vztahy jen na přátelské úrovni.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky