Oba patří k českým hereckým špičkám, přesto o tom, že kdysi dávno bývali manželé, ví jen málokdo. Simona Stašová a Pavel Trávníček spolu strávili dlouhých pět let, o krásném manželství ale nemůže být tak docela řeč. „Vzala jsem si pohádkového prince. Ale ono se s princi blbě žije. Chtěla jsem žít v pohádce, ale to se nedá,” nechala se po letech podle časopisu Můj čas na kafíčko slyšet Simona Stašová.

Byl dominantní

Přestože dnes Stašová i Trávníček tvrdí, že měli na rozpadu manželství podíl oba, herec přece jen konec lásky přisuzuje hlavně svému chování. „Vždycky se jeden z té dvojice stane malinko dominantním. Začne tomu druhému řídit život. To je ale velká chyba. Každý má svou cestu a Simona šla tou svou,” svěřil se Pavel Trávníček, který byl ve vztahu dle svých slov právě tím dominantním. „Bylo to takové herecké manželství a je pravda, že cesta Simony byla jiná než ta moje,” doplnil ještě.

Své protějšky umilovala k smrti

Simona Stašová byla ve svém životě vdaná celkem třikrát a k její smůle ani jedno z manželství nevydrželo. „Já jsem svý mužský umilovala k smrti, udusila jsem je svou láskou. Taková jsem, a kdyby se můj život opakoval, neuměla bych jednat jinak, neuměla bych milovat míň,” prohlásila před několika lety v magazínu Instinkt.

Přestože jí ale manželství štěstí nepřineslo, zdá se, že jej nalezla alespoň mimo něj. Sama totiž není. „Samozřejmě nemůžu být bez mužů. Vždycky je někdo, kdo tu moji ruku drží. Vedle sebe mužskou oporu mám,” svěřila se pro ženy.iprima.cz. Kdo je oním mužem, který drží její ruku, ale říct nechtěla.

Související články