Simona Stašová měla až do Vánoc nasmlouvané hraní v divadlech, kvůli nemoci ale musela veškeré kšefty zrušit.

Herečka se nejdříve omluvila fanouškům na začátku týdne, kdy měla hrát ve Svitavách v divadelním představení Drobečky z perníku.

„Přátelé, mrzí mě to, ale ze zdravotních důvodů dnešní divadelní představení (Drobečky z perníku - Svitavy) bohužel rušíme. Také i zítřejší představení Vím, že víš, že vím (Divadlo ABC),“ napsala Stašová na sociální síti a doplnila, že je zrušeno i úterní představení s Michalem Dlouhým v Praze.

Ruší se další vystoupení

Ačkoliv Simona Stašová uvedla, že se za pár dní doma vyleží a bude moct opět nastoupit do práce, zatím stále není schopná vystupovat.

„Moji milí, mrzí mě to, ale musím zrušit další představení - čtvrtek 14. 12. Shirley Valentine (Břeclav) a také Shirley v pátek 15. 12. (Jihlava). Omlouvám se, představení mají už náhradní termíny - Jihlava 12. 6. a Břeclav 26. 2. Krásné Vánoce Vám přeji a hodně zdravíčka! Vaše Simona,“ vzkázala divákům v dalším příspěvku na Instagramu.

Zatím to vypadá, že hvězda bude potřebovat před svátky spíše relaxovat a na scénu se nejspíš vrátí až po Novém roce. Zdravotními problémy si nedávno procházela také její maminka Jiřina Bohdalová. „Já jsem doporučil Jiřině Bohdalové, aby si upravila svoji aktivitu. Ona si musí umět ten svůj čas rozložit podle svých sil. Aby s tou energií, kterou stále má, uměla lépe pracovat,“ prozradil lékař herečky v pořadu Showtime.

Související články