Mladá herečka se do srdcí televizních diváků zapsala v televizním seriálu Zlatá labuť, který vypráví osudy obchodního domu v nelehkých časech před druhou světovou válkou. Pokud si snad na ni některý fanoušek myslel, nyní ale rozhodně odejde s prázdnou. 

Jemná blondýnka totiž na premiéře filmu Sucho, kam si vyrazila, ukázala svého nového partnera. Jedná se o kolegu z branže, přestože z konkurenční televize. Zatímco Zlatou labuť totiž vysílá televize Nova, Goran Maiello hraje na Primě. 

Podle jména je jasné, že mladý herec má italské kořeny. Čtyřiadvacetiletý muž se ale narodil v Praze, kde se také věnuje herectví, donedávna však pouze divadelnímu. 

Před kamerou je nováček

Nástup do primáckého seriálu ZOO je pro něj jeho premiérou před kamerou, a jak přiznal, na řadu věcí si musel nejprve zvyknout. 

“Kamery jsou oříšek. Jsem z divadelního prostředí, kde žádné nejsou. Stejně tak mám problém s návazností scén, které musíme opakovat. V jedné chvíli čepuji pivo, mám u sebe dítě a obsluhuji. Zapamatovat si, jak jde vše za sebou a zopakovat to, je náročné. Občas má pivo více pěny,” popsal herec v rozhovoru pro web Kinotip2.cz.

Točení piva je přitom věc, kterou na place dělá docela často - hraje totiž výčepního Vojtu Rokla, který má složitou povahu a lehce komplikovanou minulost.

I přes těžkosti si ale televizní herectví Goran užívá. “Natáčení si užívám a znamená pro mě především mnoho nových zkušeností jak před kamerou, tak v souhře s hereckými osobnostmi. Jsem nesmírně rád, že jsem součástí tak přátelského kolektivu. Nejsou mi jenom profesní inspirací, ale i lidskou,” prozradil.

Společně už mají za sebou dovolenou.

Se Simonou Lewandowskou chodí již nějaké ty měsíce. V létě spolu již navštívili Itálii, kde chtěl své partnerce ukázat místa, která jsou pro něj důležitá. Že je mezi nimi láska, přitom herečka oznámila na sociální síti. 

Ve společnosti se spolu nyní objevili poprvé, ale situace jim byla velmi komfortní. Nijak se nestyděli, ochotně se spolu nechali vyfotografovat a jinak se vesele bavili a smáli, jako by kolem ani žádné objektivy nebyly. 

Pro mladou herečku je to přitom po dlouhé době poprvé, kdy je po boku nějakého muže tak šťastná, že se k němu hlásí i veřejně. Bez oficiální známosti totiž byla dlouhých pět let. 

Láska s Piškulou skončila fiaskem

V roce 2019 se totiž rozešla se Zdeňkem Piškulou, se kterým tehdy randila téměř dva roky. Podle všeho konec lásky přišel ze strany mladého herce, který se jím tehdy příliš netrápil. 

Když se ho na společenské akci novináři zeptali, vůbec nezapíral. “Nejsem z toho smutný, prostě to tak je a rozhodně to nebude mít vliv na můj večer. Dám si s kamarády a kolegy pár piv, a až budu mít dost, pojedu domů,” okomentoval tehdy rozchod bezstarostně.

Související články