Simona Krainová často a ráda sportuje. Nejraději má běh, kterému se věnuje prakticky denně. Jejích 10 kilometrů jí pomáhá udržovat se v kondici a také působí jako balzám na duši. Ze svých tratí pravidelně zásobovala příznivce různými snímky. Ty se ale najednou na jejím Instagramu přestaly objevovat. A tak mnozí chytli podezření, že modelka svůj oblíbený sport pověsila na hřebík. Je to ale jinak.

Nemá čas

„Nejčastější dotaz: Běháš ještě? Jasně že jo. Nikdy jsem nepřestala a ani to nemám v plánu. Jen jsem zrovna teď už několik dní zavalená v krabicích na stěhování. Čeká nás totiž kompletní rekonstrukce našeho půdního bytu, a tak si dávám trochu jiné kardio,” vysvětlila svým fanouškům na sociální síti.

„Pokud už máte stěhování za sebou, tak víte, o čem mluvím. A do toho balím kufry, protože se už brzy přesuneme do našeho karibského domova, kde budeme z dálky pozorovat, jak nám skvělý tým mění sen ve skutečnost,” dodala ještě modelka s tím, že se už velmi těší na výsledek.

Změna účesu

Kromě bydlení prošla před časem změnou i vizáž modelky, když si nechala ostříhat vlasy a pochlubila se mikádem. Za to od svých sledujících sklidila velkou pochvalu. Psali jí, že vypadá mladší a že jí nový účes mnohem lépe sedí. „Vlasy pryč, stres pryč, hurá prázdniny,” napsala modelka k fotografii s novým účesem. Jenže si po pár dnech své rozhodnutí rozmyslela a nechala si znovu naplést delší vlasy. Za to už si ale tolik vlídných slov nepřečetla. „Simonko, tohle nejste vy,” napsala jí jedna z fanynek. „Simonko, já tomu moc nerozumím, ale vypadá to, jako byste měla paruku,” přidala se další. Holt ne každému je možné se zavděčit. Podstatné ale koneckonců je, jak se s novým účesem cítí sama Simona.

Související články