Když je zrovna v Česku, žije Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem a dvěma dětmi v bytě v pražských Dejvicích. Kromě toho vlastní také domek ve středních Čechách. Zatímco jiné rodiny si kupují chalupy, známá modelka si v roce 2022 pořídila apartmán v Dominikánské republice. 

Ta ji během dovolených přirostla k srdci natolik, že začali s manželem reálně uvažovat o tom, že by se ve slunné krajině mohli usadit natrvalo.

“Už několikrát jsem řekla, že časem bychom se celá rodina přestěhovali do Dominikánské republiky, kde jsme koupili apartmán a máme v plánu další přikoupit, ten by byl investiční na pronájem,” svěřila se Krainová Blesku před časem. 

Nezůstalo pouze u slov, celá její rodina skutečně v Dominikáně tráví stále více a více času. Letos tak například odletěli již před třemi měsíci. Synové Simony Krainové, Bruno a Max, jsou ještě stále školou povinní. Neznamená to ale, že by snad své studijní povinnosti zanedbávali. 

“Kluci přestoupí na mezinárodní školu, už se tady na to připravují, chodí na doučování, aby nic nezmeškali, a na španělštinu,” sdělila modelka bezprostředně před odjezdem Blesku.

Tehdy se ale chystali do svého apartmánu. Ten si pořídili na polozapomenutém a klidném místě. 

Po apartmánu si v Dominikáně pořídila pozemek

“Našli jsme si místo na severu Dominikány, kde není ještě moc ten turistický ruch. Jsou tam hlavně místní lidé a hodně surfařů,” popsala svůj vysněný ráj na zemi Simona Krainová. 

Dominikánskou republiku si zamilovala, a tak se nyní na Instagramu pochlubila, že si nedaleko původního bydlení pořídila velký stavební pozemek. Na tom již začala stavět svůj dům snů.

“Zapouštíme karibské kořeny… A palmy,” okomentovala sérii autentických snímků přímo ze stavby, které zveřejnila na sociální síti, Simona Krainová. Na první pohled je přitom vidět, že stavba je skutečně v plném proudu. 

Zákaz věšení prádla a hromady mazlíčků

Lokalita je skutečně exkluzivní. Jedná se totiž o luxusní čtvrť Lomas Mironas nad letoviskem Cabarete. Jde o komplex rodinných vil s panoramatickým výhledem přímo na oceán. Ve zdejších kopcích je to nejen krásné, ale na místní poměry také velice bezpečné. 

Tomu místní obyvatelé vděčí za velmi přísná pravidla, která život v této čtvrti regulují. Na jednom pozemku lze vždy postavit pouze jednu rodinnou vilu. Nelze stavět bytovou nebo vícegenerační vilu. 

Každý, kdo se sem nastěhuje, si smí pořídit maximálně dvě domácí zvířata. Velký důraz se ale klade také na celkovou estetiku ulic. Odpadkové koše nebo třeba šňůry na prádlo tak musí být umístěny tak, aby je procházející kolemjdoucí z ulice neviděli.

Související články