Modelka Simona Krainová se v den dvanáctých narozenin svého syna Maxe podělila se svými fanoušky o několik společných fotografií a veřejně mu na sociální síti popřála. Kromě toho, že napsala, nakolik svého syna miluje, se s fanoušky podělila i o své největší strachy, jež ji od Maxova narození provází.

Byl menší než lahvička na mléko

Před dvanácti lety se Simona Krainová dočkala svého prvního syna, jeho příchod na svět ale nebyl doprovázený jen radostí, smíchem a pocity nepřekonatelného štěstí, ale také nejrůznějšími obavami. „Narodil se předčasně. Byl menší než lahvička na mléko. Byl tak křehký a zranitelný. A tak moc jsem se o něho bála a bojím pořád a pořád budu,” vypovídala se modelka svým sledujícím u série společných fotografií s Maxem.

„Ale dokud bude chtít, nepustím jeho ruku a vedle jeho kroku budu držet ten svůj. Ať se vydá kamkoliv bude chtít. Já jej budu následovat a respektovat, naslouchat a milovat. Navždy. Miluji tě, Maxi. Všechno nej,” popřála Simona Krainová synovi již dříve.

Gratulace se jen hrnuly

V komentářích pod příspěvkem se okamžitě začaly objevovat reakce od sledujících modelky, kteří chtěli Maxovi rovněž popřát k narozeninám anebo se jen podělit o to, jak lásku k dětem vnímají oni. „Nepoznala jsem, co je opravdový strach, dokud se mi nenarodila první dcera. Nekonečná láska a strach o ni. Už napořád,” potvrdila slova Simony Krainová jedna z fanynek. „Můžu se s vámi ztotožnit v mnohém. I moje miminko bylo podobně malinké. Každý den jsem vděčná,” přidala se další a komentář doplnila narozeninovým přáním.

Související články