Simona Krainová se na sociální síti pochlubila fotkou syna Bruna Fotku pózujícího v jejích lodičkách. Chlapec navíc použil neslušné gesto a na obou rukách měl zdvižený prostředníček, což samozřejmě vyvolalo reakce hlavně maminek, kterým to přišlo zcela nevhodné.

Pod příspěvkem se začaly množit stovky komentářů a většina z nich neměla zrovna milý obsah. To Krainovou zvedlo ze židle a svého synka se okamžitě zastala. "Nebojte, já ho ochráním, mám dost odvahy, síly a lokty ostré... mám trénink," okomentovala Simona a označila Českou republiku za "Kreténov".

Ačkoliv zprvu přišla ze strany sledujících spíše negativní odezva, brzy se situace otočila a fanoušci se postavili jak za Krainovou, tak za malého Bruna.

Po Simoně má nejen nohy

"Líbí se mi, jak žijete uvolněně bez zábran, přirozeně, slušně, a hlavně se věnujete dětem," opěvují sledující volný přístup k mateřství Simony Krainové.

"Vidím, že boreček nemá po Simoně jen nohy, ale i dar nas*at lidi jednou fotkou," píše například fanynka známé modelky. "Jsem překvapená, kluk si obuje střevíce a hned ho tu nálepkují gayem, holkou, transgenderem... Vždyť je to jen kus obuvi. Nic víc, nic míň," přidávají se další na stranu malého rebela a jeho slavné maminky.

Některým ale více než dámské lodičky vadí, že Bruno ukazuje takzvaného "fakáče", neboli zdvižený prostředníček. "Děcka jsou všechny super, ale ty fakáče nejsou OK, to není cool," vyjadřují lidé svůj názor na provokativní snímek. Krainová si ovšem jako vždy z kritiků nedělá těžkou hlavu, jelikož je za svou dlouho kariéru už na jedovaté poznámky zvyklá a zdatně je přehlíží.

Snímek Bruna fanoušky Krainové potěšil i pobouřil

Související články