Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Simona Krainová: Syn je pro mě priorita!

Simona Krainová: Už vím, kolik váží absolutní štěstí!
Simona Krainová: Už vím, kolik váží absolutní štěstí!
Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún

Modelka Simona Krainová má svůj život, který prý za nic neprodá. A možná se, i kvůli tomu, odstěhuje do Kalifornie.

Se SIMONOU KRAINOVOU (39) jsem se sešla v pražském obchodním centru Chodov, kde ten den probíhal casting soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, jehož se Simona už několikátým rokem účastní nejenom jako moderátorka, ale také coby posuzovatelka předpokladů přihlášených dívek uspět v oblasti modelingu.

Simona Krainová

Castingy probíhají 16 dnů, odjedete na tak dlouhou dobu od syna?
My nebudeme pryč celou dobu, většinou v poledne vyjíždím a večer se budu vracet. Přes den Maxíka hlídá chůva. Horší bylo, když jsme jeli Slovensko a byli pryč 11 dnů. To byl Max u mojí sestry. A byl úplně v pohodě, on se pořád směje. Buď ještě úplně nevnímá, že tam maminka právě není a nebo mě má na háku. :-) Zvládá to každopádně daleko líp než já.

Takže se můžete jako maminka věnovat i časově náročnějším pracovním zakázkám?
Tohle je výjimka, nehodlám v tom pokračovat. Zvažuju jen nabídku na film od slavného francouzského režiséra, je to hlavní role v komedii s Michaelem Younem.  Max je pro mě ale priorita.

Pokud ale vím, tak svatba vaší prioritou rozhodně nebyla… a jste vdaná. Jaká se to stalo?
To byla taková improvizace. Jeden večer jsme tak seděli a já jsem řekla Karlovi, že bych si ho vzala. A on na to – vždyť ty se nechceš vdávat. No a já říkám – tak pojď, vezmeme se. Objednali jsme z Paříže prstýnky a pak už jsme v podstatě jen čekali, až přijdou. Na radnici mi vyšli vstříc a vzali nás přednostně a tajně. Bylo komické, že když jsme se vysypali z aut před Orlojem, stály tam davy lidí, kteří si fotili všechno, jen ne nás. Což bylo příjemné.

Kde chcete s rodinou žít?
Tak trochu hledáme nějakou nemovitost, původně v Kalifornii, ale teď jsem trochu na vážkách kvůli té radiaci. Takže zvažujeme, jestli nebude lepší Florida, i když já mám rozhodně radši Kalifornii. Zatím se nestěhujeme nikam, ale budeme tam hodně jezdit. Tady mi schází anonymita, je to velký tlak. Není to tím, že by mě sláva nějak obtěžovala, ale čím jsem starší, tím víc bych chtěla klid. Tady mám nějaké závazky, teď budu třeba rozjíždět obchod s oblečením, ale není pro mě nutné, abych byla v Česku pořád. Opravdu bych chtěla, aby můj syn vyrůstal u moře a na čerstvém vzduchu. 

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky