Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dojemné vyznání Simony Krainové sestře Yvoně: Vždy mě chránila a utírala slzy

Yvona Maléřová a Simona Krainová
Yvona Maléřová a Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
Yvona Maléřová a Simona Krainová

Simona Krainová má ke své sestře Yvoně velice blízko. Modelka na svůj Instagram nahrála společný snímek, kam připsala dojemné vyznání pro Maléřovou.

Simona Krainová má s Yvonou Maléřovou opravdu ukázkový vztah. Sestry spolu tráví každou volnou chvilku a nedávno dokonce nafotily kampaň pro vyhlášené klenotnictví.

Krainová nahrála jeden ze snímků z backstage focení a přidala k němu dojemný popisek.

"Podobné a přece rozdílné. Ségra byla vždycky ta vzorná pionýrka. Výborná studentka a já tak trochu troublemaker, snílek, rebel, už v deseti letech jsem jezdila prstem po mapě a snila o velkém světě. Ségra si klepala na čelo. Vždy jen houkla... hele, pojď se raději učit násobilku. Dokázala jsem si docela dobře žít šťastně, jen ve svých snech a představách o něčem daleko zábavnějším, než je matika. A pak přišla máma a říká... poslala jsem tvoji fotku na casting na modelky do Paříže a chtějí tě vidět, hned," zavzpomínala dvojnásobná maminka na začátky své kariéry topmodelky. V druhé části pak poděkovala své sestře za celoživotní podporu.

Pro takový cirkus se musíš narodit

"Pamatuju si cestu vlakem do Bratislavy, ségra jela se mnou. Vždycky mě chránila, držela mě celou cestu za ruku, do týdne jsem měla sbalený kufr a Paříž na dosah. A pak jsem jí ukázala ten můj vysněný svět, v mém podání a ona mi nikdy tu ruku nepustila, vždycky tam pro mě byla, se mnou se smála, utírala mi slzy a pila mi moje víno," píše Simona Krainová ve svém osobním vzkazu pro sestru Yvonu.

"Na ten můj svět v záři reflektorů se dívala tak trochu přes prsty. Říkala mi, že pro takový cirkus se musíš narodit. A že tomu moc nerozumí. měla ráda svůj klid, řád a jasný plán. Já milovala chaos, adrenalin a divokou jízdu. A proto jsem ráda, že se mnou občas taky nasedne a tu jízdu dá a umí si to náležitě a naplno užít. Děkuji, že to celý se mnou dáváš a bravurně zvládáš," dodala topmodelka. 

"Miluju tě nejvíc na světě sis... vím, že víš a že to se mnou občas nemáš lehký a ani nebudeš, promiň," uzavřela Krainová a Yvona Maléřová ji ihned zanechala odpověď v komentářích. "Já tebe, rebelko. Děkuji, že jsi." 

Sestry bez sebe nedají ani ránu

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky