Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krainová popsala krušné začátky v New Yorku: Obavy, že nezaplatí nájem!

Simona Krainová se svým tehdejším přítelem Alexem Bougaultem/letiště ČR 1995
Simona Krainová se svým tehdejším přítelem Alexem Bougaultem/letiště ČR 1995
Zdroj: David Neff / MAFRA / Profimedia
Simona Krainová se svým tehdejším přítelem Alexem Bougaultem/letiště ČR 1995

Simona Krainová vyrazila společně s manželem Karlem Vágnerem a jejich syny do města, které nikdy nespí. V New Yorku modelka kdysi několik let žila a vzpomínky na bezstarostná léta si nenechala pro sebe. Jak sama přiznala, už tenkrát věděla, že má toulavé tenisky a domů se jen tak vrátit nehodlá. Vášeň pro cestování jí zůstala do teď.

Milovnice běhu si ani na dovolené neodpustí svůj oblíbený sport. Právě díky pravidelnému pohybu se Simona udržuje v dokonalé kondici. Ke zdravému životnímu stylu vede i své syny. Nezdravému stravování se snaží vyhnout i v Americe. Sama už si v minulosti vyzkoušela, že jí to problém nedělá. Kdysi totiž v New Yorku několik let žila. 

Fronta na úspěch

"Když jsem na tomto místě stála před 25 lety, nesvírala jsem v objetí svoje děti, ale v ruce mapu metra a hlavou se mi honily myšlenky, jak vlastně dokážu v určeným čase dojet denně na 15 castingů," vzpomíná Krainová na své začátky u snímku z tamního metra. 

Agentura ji posílala od čerta k ďáblu "se slovy holka snaž se vypadat dobře, vem si s sebou boty na podpatku, k tomu přibal agenturní knihu s fotkama a koule na to, aby si tě v tý frontě na úspěch někdo všimnul, protože tam takových jako ty budou stovky," pokračuje modelka. 

Ten sen ji nikdy neopustil

"Když jsem tady stála tenkrát a přemýšlela z čeho zaplatím nájem bytu v NY, nebylo to tak bezstarostný jako dnes, ale ten sen vydělat prachy, něco si dokázat a postavit se na vlastní nohy, mě nikdy neopustil," vysvětluje Krainová, jak houževnatá byla.  

"Tenkrát nebyly žádný socialní sítě, internet v plenkách, žádný sdílení pocitu strachu a naprostý beznaděje na ig, rodičům jeden telefonát týdně z pevný linky, že jsem v cajku, abych nemusela zpět domu, protože do rodný hroudy jsem se vrátit fakt neplánovala," napsala Krainová na sociální síti. Jak si řekla, tak udělala. Domů už se nevrátila. Její kariéra totiž nabrala na obrátkách. V následujících letech se stala jednou z nejvyhledávanějších modelek. 

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky