Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Simona Krainová má recept na kvalitní vztah: Konflikty je třeba řešit bez dětí

Simona Krainová s manželem
Simona Krainová s manželem
Zdroj: Profimedia.cz
Simona Krainová s manželem

Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová patří mezi nejkrásnější ženy Česka. Dlouhodobě si udržuje skvělou postavu, i když, jak sama říká, čas od času rána zhřeší. Po svém boku má skvělého manžela, se kterým společně vychovávají dva syny. Jak pracuje na své postavě a co podle ní stojí za harmonickým manželstvím?

Je krásná, úspěšná a pracovní nabídky se jí hrnou i přes blížící se padesátku. Simona Krainová patří k nejznámějším modelkám České republiky. S manželem Karlem jsou i po deseti letech manželství sehranou dvojkou. Pozitivní energii z jejich vztahu se snaží přenášet i na své děti. Jak už to ale v každém vztahu bývá, čas od času jejich harmonické soužití naruší nějaká ta hádka. 

„Kdyby to nebyl horkokrevný blázen jako já, tak by mě to asi nebavilo. Ale je pro mě i takovým ostrovem naděje a odpočinku. U něj vím, že nemusím být dokonalá a perfektní, dobře oblečená, přesto mě vždycky bude mít rád. Máme i tyto momenty, ale pak máme i momenty, kdy si velmi nahlas říkáme, co si myslíme. Nikdy se tedy nehádáme před dětmi,” nechala se Simona slyšet v rozhovoru pro iDnes.cz. 

S manželem Karlem Vágnerem ml. jsou spolu více než deset let

Konflikty je třeba řešit bez dětí

„Jsem zastáncem toho, že  rodina by opravdu měla být v harmonii a děti strašně ovlivňuje, co doma cítí, co vyzařují rodiče. Podle toho se pak budou v budoucnu chovat. Snažím se tedy nikdy nedávat před dětmi najevo jakékoliv tenze, stresy,” dodala ještě modelka. 

„Občas samozřejmě vylítnu, nebo manžel, ale nelítají talíře, snažíme se věci nějak rozumě vykomunikovat. To je u partnerů určitě nejdůležitější. Je třeba si o věcech povídat a nečekat, až vznikne opravdu problém. Spousta lidí dnes nad vším mávne rukou, ale pak se trápí a nevyřčené věci jsou potom toxické látky, které musí z těla ven,” rozpovídala se Simona Krainová v rozhovoru pro iDnes.cz.

Jako v každém vztahu, i u nich doma čas od času dojde na hádky. Nikdy ale nejde o nic vážného.

Disciplína na prvním místě

Jako pro modelku je pro Simonu pochopitelně stěžejní udržení dokonalé vizáže, jak ale sama říká, cesta k dobré fyzičce nesmí vycházet zvenčí. Všechno je to totiž v hlavě. „Člověk by si měl uvědomit, že věci, které chce dělat, nejsou pro partnera nebo pro partnerku, ale je to pro něho. Vy se musíte rozhodnout, že takhle se budete mít radši. Když se vám něco nechce, nebo vám vadí, ale vy to překonáte, uděláte něco, co jste si nemyslel, že se vám někdy vůbec povede, to je potom strašně fajn pocit,” inspirovala ostatní v rozhovoru pro iDnes.cz.

Ráda si užívá života a miluje jídlo

Právě kvůli Simonině vypracované postavě se nabízí otázka, co všechno stojí za takovými výsledky. „Nejsem člověk, který by ráno vstal, jenom si zaběhal, jedl saláty, měl sebekontrolu nad vším. Já si ráda užívám života a jsem gurmán, miluji jídlo, víno, lidi a život jako takový. Takže ten správný balanc tomu dodávám tím, že o to víc mě baví sport,” svěřila se modelka. 

Rovnováha je podle Simony důležitá zkrátka ve všem. V životě, ve stravování, ve cvičení a ve vztazích. A pokud v některém z životních odvětví chybí, měli bychom se ji snažit za každou cenu najít. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU