Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Simona Krainová: MAXimální štěstí

Simona Krainová: MAXimální štěstí
Simona Krainová: MAXimální štěstí
Zdroj: archiv Vlasta a ISIFA

Syn Max se vdané modelce Simoně Krainové (37) narodil před několika málo týdny. To je věta, které by ještě začátkem loňského roku sama nevěřila.

Její současný život si dočasně vyžádal stát se maminkou na plný úvazek. Sama přiznává, že dřív si to neuměla vůbec představit, a ještě během našeho loňského jarního rozhovoru zmínila variantu „spokojeně bezdětná“. Tehdy řekla: „Dovedu si představit svůj život zajímavý a naplněný, i kdybych mateřství nezažila.“ Jenže to už chodila se svým současným manželem, podnikatelem Karlem Vágnerem (34), o kterém tvrdí, že k sobě báječně pasují. A když spolu dva lidé báječně ladí, je z toho MAXimální štěstí.

Právě vychází nová Vlasta - nejoblíbenější týdeník pro ženy

V novém čísle najdete:

  • Simona Krainová: Nejspíš ji teď potkáte na pískovišti 
  • Víte, kdo loví vaše děti
  • Český Valentýn
  • ... a mnoho dalších témat
  • Předplatné Vlasty

Simona Krainová Simona Krainová Zdroj: archiv Vlasta a ISIFA

Bylo narození syna Maxe tím úplně nejzásadnějším zlomem ve vašem životě? A pokud byste měla sestavit „hitparádu“ svých životních zlomů a rozhodnutí, jak by vypadala? Zajímalo by mě třeba prvních pět příček.

Max je a bude pro mě tím nejzásadnějším zlomem v životě. Zažila jsem sice spoustu zlomů, rozhodnutí a zážitků, ale nic z toho se s narozením Maxe nedá srovnat. Pokud chcete aspoň pět dalších nebo předešlých, tak určitě prvním zásadním zlomem v mém životě bylo vítězství v castingu na modelky. Odletem do Paříže se mi lidově řečeno život převrátil vzhůru nohama. Druhý zásadní okamžik byla asi první role ve filmu.

Do doby, než jsem hrála ve filmu, mě doma v Česku vlastně nikdo neznal, i když jsem patřila mezi úspěšné české modelky ve světě. Popularita mi taky samozřejmě změnila život. Další bylo definitivní rozhodnutí zůstat žít v Praze. Dlouho jsem se snažila představit si život někde jinde, ale vždy jsem nakonec utekla domů. A vůbec nejlepší mé rozhodnutí bylo vzít si Karla, protože je to ten nejlepší chlap pod sluncem.

Když jsme si spolu povídaly minule, nebyla jste si přáním mít jednou dítě příliš jistá... Prozraďte, jaká vlastně byla bezprostřední reakce na dvě čárky těhotenského testu?

Bylo to překvapení. Spousta smíšených pocitů. Znali jsme se s Karlem pár měsíců, já byla právě v polovině tréninků v pořadu Let’s Dance na Slovensku. Vše šlo tak nějak automaticky stranou a oba jsme se shodli, že nás potkalo velké štěstí. Ničím jiným už jsme od té doby nežili. Jen narozením našeho syna.

Vypadá to, že máte ve svém manželovi báječnou oporu, ale přesto – nepřipadala jste si během těhotenství v „samostatné růžové bublině“?

Jsou samozřejmě pocity, které s vámi v těhotenství partner prožívat nemůže, ale nepřipadala. O vše jsem se s ním dělila. O ty krásné i ty méně příjemné. Karel mě celé těhotenství vyloženě opatroval a trpělivě snášel všechny mé neduhy s ním spojené.

Těhotné ženy prý dělají divné věci. Například si musí pořídit velmi podrobný diář a všechno si do něj zapisovat, protože jim hormony nedovolí pamatovat si detaily... Pozorovala jste na sobě něco zcela nečekaného?

Diář jsem potřebovala i před jiným stavem. (úsměv) Já jsem kromě přibývajících kil a trochu přecitlivělých reakcí na sobě nepozorovala nic mimořádného. Snad kdybyste se zeptala mých přátel, měli by jiný názor, ale nic mi neřekli.

Co byste napsala do článku s dlouhým názvem „Pár zásadních fakt, která vám o těhotenství nikdo neřekl a mohly by vás zaskočit“?

Nemyslím si, že bych některé ženě řekla něco nového. Prožívala jsem vše, o čem jsem věděla, že přijde. Jenom jsem marně doufala, že mě třeba některé věci minou, jako nateklé nohy, bolavá záda, spaní na zádech a tak dále.

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v aktuálním čísle časopisu Vlasta.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky