Modelka Simona Krainová je vůči kritice už za ta léta, co vystupuje na sociálních sítích, obrněná. Pod jejími příspěvky se pravidelně vyskytuje spousta komentářů, v nichž mají její sledující tendenci neustále modelce něco vyčítat, zpochybňovat její tvrzení anebo jí udělují nevyžádané rady do života. A přestože se nestárnoucí kráska nad podobnými komentáři snaží vždy povznést a ignorovat je, někdy i její pohár trpělivosti přeteče.

Přijímat kritiku je umění

Podle některých sledujících není Simona Krainová schopna přijímat kritiku, a jakmile jí někdo nepochlebuje, přechází do útoku. A přesně jeden takový vzkaz jedna z uživatelek Instagramu zanechala pod novou fotkou modelky. „Simono, bylo by dobré si uvědomit, že nikdy nikdo na světě se nelíbí vždy všem a už vůbec nedostává vždy jen pozitivní komentáře a ódy s chvalozpěvy. Přijímat i kritiku je umění, který si musí každý soudný člověk osvojit, jelikož tento svět je postaven na rovnováze – kde je pozitivní, je i negativní,” napsala jedna z dam. Jenže to tvrdě narazila.

Bude se stydět!

Komentář získal několik desítek lajků, čímž celá řada dalších dala najevo, že s napsanými slovy souhlasí. Sama Krainová se pak ale rozhodla bránit. „Vy nemáte páru, o čem mluvíte. Jeden rok v mém těle, drahá, a budete se stydět za tento hloupý koment. Nemáte tušení,” vzkázala „fanynce” Krainová a za svou odpověď ještě přidala emoji polibku.

Autorka komentáře ale měla ještě co říct. „Jste hloupá a arogantní, nepotřebuji ani nechci vaše tělo, mám své a jsem spokojená. Smiřte se s tím, že mnohem důležitější u člověka je jeho charakter a vystupování než jen fyzická stránka. Přeji hezký večer, drahá,” reagovala na odpověď. To už ovšem Krainová nechala bez povšimnutí.

Související články