Na sociálních sítích se kráska čas od času pochlubí snímky ze svého velmi vkusně zařízeného domova. Pokud zrovna s rodinou netráví čas v Dominikánské republice, kde si pořídila nemovitost, žije v pražských Dejvicích. 

Její podkrovní byt ve skutečnosti sestává ze dvou menších bytů. Ten druhý původně patřil zpěvačce Daře Rolins a když se jej rozhodla poslat do světa, Simona Krainová jej odkoupila a své dosavadní království tak rozšířila o 120 metrů čtverečních. Celková rozloha bytu je tak nyní 400 metrů čtverečních. 

Psí schůdky a chlupatý lustr

Vzhledem k tomu, že se celá domácnost nachází v podkroví, je velmi světlá a minimalistické zařízení v krémových barvách tento dojem ještě umocňuje. Jednoduché zařízení doplňují krásné designové doplňky, například extravagantní chlupatý lustr nebo impozantní maxisedačka v obývací části bytu. 

Ložnici dominuje postel v královském rozměru dva metry čtvereční v nadstandardní výšce. Taková lůžka jsou velmi populární především v USA, své fanoušky již ale mají také u nás. K posteli jsou připojeny malé schůdky. Modelčiny dvě čivavy totiž rádi spí poblíž svých páníčků, na obrovskou postel by ale jinak samy nedokázaly vyskočit. 

Řada lidí se domnívá, že k tak luxusnímu bydlení jistě náleží také služebnictvo, které zajišťuje veškerý chod domácnosti. Jak to u nich doma chodí, ale nedávno Simona Krainová prozradila na sociální síti a dost možná to někoho překvapí. Provoz totiž není příliš odlišný od života řady jiných českých domácností. Modelka využívá čas od času služeb chůvy a také paní na úklid, což není až tak neobvyklé. 

“Od narození dětí máme stejnou chůvu, která je součástí naší rodiny a dochází k nám na pár hodin v týdnu,” překvapila Simona Krainová, od které by člověk možná očekával, že vzhledem k pracovnímu tempu bude se svými dvěma syny potřebovat více často. 

“Druhá pomoc je hospodyně, která chodí dvakrát týdně na pět hodin. Většinou žehlí, protože, jak asi víte, žiju se třemi muži, a když přiběhnu, ještě si občas zatančím s mopem, a vzhledem k velikosti naší obytné plochy to je opravdu nekonečný taneček,” sdělila na sociální síti modelka upřímně.

Související články