Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Silvie Koblížková se bude vdávat: Hvězda Pelíšků si vezme kontroverzního herce

Silvie Koblížková
Silvie Koblížková
Zdroj: Profimedia
Silvie Koblížková

Herečka Silvie Koblížková, která se proslavila hlavně díky roli Uzlinky z kultovního filmu Pelíšky, má pořádný důvod k radosti. Ve svých sedmatřiceti letech se totiž zasnoubila po dvou letech vztahu se svým partnerem, rovněž hercem, Jiřím Maryškem. A svatba nebude do roka a do dne, ale už do pár měsíců!

Fanoušci filmu Pelíšky se mohou radovat. Herečka Silvie Koblížková, která v legendární komedii ve svých čtrnácti letech ztvárnila postavu Uzlinky, se bude už zanedlouho vdávat. O ruku ji požádal její partner Jiří Maryško po dvou letech vztahu. Informaci prozradil před pár týdny v pořadu Karla Šípa Všechnopárty, kde byl hostem a jeho láska jej doprovodila v publiku. 

Termín svatby je určený

Dvojice se zasnoubila relativně nedávno, se svatbou ale rozhodně nechce nijak otálet. Jak Maryško u Karla Šípa uvedl, termín už je daný a veselka je takřka na spadnutí. „Bude v srpnu a já si obleču mysliveckou uniformu, kterou si půjčím z divadla,” chvástal se herec s tím, že si nechce brát mysliveckou uniformu jen tak náhodou. „Já mám rád symbolismus. Ta moje holka se jmenuje Silvie a ono to znamená Lesana v překladu. A já žiju u toho lesa, tak jsem si říkal, že to je znamení. Tak jsem si řekl, že se ožením v myslivecké uniformě,” vyprávěl Maryško. 

Kontroverze

Jiří Maryško je poněkud kontroverzním umělcem a hned dvakrát se mu v minulosti podařilo na sebe strhnout pozornost činy, na které se spousta lidí dívala se spadlou bradou. Poprvé se herec postaral o rozruch v roce 2014, kdy podle Blesku uštědřil facku radnímu Janu Eichlerovi za to, že zrušil Činoherní studio v Ústí nad Labem. 

Druhého kontroverzního kousku se dopustil rok na to ve chvíli, kdy na svou sociální síť zveřejnil snímek z filmu Lidice, jež ukazuje velkou popravu. K fotce pak napsal, že právě takto by dokázal představit úklid Ústí nad Labem, a svůj text ještě doplnil jmény politiků, které by rád viděl na místech obětí. Následně uznal, že byl příspěvek, který měl být jen hloupým žertem, za hranou, a omluvil se předsedovi lidických dětí. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky